چرا پارکت لمینت بهترین گزینه برای کف ساختمان است

چرا پارکت لمینت بهترین گزینه برای کف ساختمان است

چوب و فناوری چوبی به دلیل طبیعی بودن به جسم و روح حس آرامش و آسایش القا مینمایند، پارکت لمینیت به دلیل عملی که در ادامه مقاله به آن می پردازیم .در کشور های توسعه یافته در کف واحد های مسکونی،اداری،تجاری مورد استفاده قرار می دهند.

دلایل محبوب بودن پارکت لمینیت را می توانید در مقالات دکورچی مطالعه فرمایید… 

 ترجیح دادن پارکت لمینیت نسبت به کفپوش های دیگر

یکی از عواملی که پارکت لمینیت را در بین کفپوش های دیگر محبوب ساخته ازدست ندادن انرژی است ،جذب گرمای متعادل در هوای سرد و زمستان و گرم بودن آن و ایجاد محیطی گرم و متعادل نسبت دمای فضا،تردد بودن کفش بر روی سرامیک نه تنها باعث ایجاد آرتروز می شود بلکه در فصل سرما محیز خانه سرد و انرژی را اتلاف می نمایند.

-پارکت لمینیت به دلیل رنگ بندی، تنوع بالا وسازگاری با انواع طراحی و معماری در فضا های مختلف داخلی و ایجاد حس آرامش و آسایش و عوامل دیگر باعث شده مورد توجه بیشتر معماران و مهندسین قرار بگیرند.

یکی از مهم ترین عواملی که باعث شده پارکت لمینیت در دنیا رواج پیدا کند این است که نظریه عملی دانشمندان به اثبات آن رسیدند این بود که سنگ ها و سرامیک ها امواج رادیویی را بعد از برخورد با آنها شکسته و برگشت می دهند و باعث بروز بیماری و سرطان می شود،لازم به ذکر است در هر متر مربع ۶۰نوع امواج و فرکانس وجود دارد.این امواج موجب بیماری های گوناگون می شود،اما پارکت لمینیت به دلیل ساخته شدن با فن آوری طبیعی باعث عبور امواج می شود و هیچگونه برای سلامتی ضرری ندارد.

اگر از پارکت لمینیت کلا اطلاعاتی ندارین می توانید مقاله پارکت لمینیت چیست  را مطالعه نمایید.

یکی دیگر از مزایای پارکت لمینیت فوم آن می باشد.این فوم به صورت ساده و سایلنت در بازار ایوان موجود است که به طور یقین استفاده از فوم سایلنت به مراتب بهتر از فوم معمولی است ،فوم سایلنت عایق حرارت و صدا می باشد و تا ۵۰تا ۶۰% صدای پارکت لمینیت را کاهش می دهد.

اگر اموزش نحوه محاسبه و اندازه گیری متراژ پارکت لمینت را آشنایی ندارید از مقاله دکورچی استفاده نمایید.

برای ست کردن پارکت لمینیت سفید مقاله ای تهیه شده است برای آگاهی بیشتر مطالعه نمایید.