چرا کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ محبوب تر از سنگ آنتیک برای دکور می باشد

کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ

کاغذ دیواری طرح سنگ یکی از انواع کاغذ دیواری سه بعدی می باشد.

کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ به دلیل سه بعدی بودن آن مثل سنگ طبیعی دیده می شود.

کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ انواع و اقسام طرح و رنگ وجود دارد و کاربرد کاغذ دیواری طرح سنگ گسترده  و متنوع است.

از کاغذ دیواری طرح سنگ بیشتر در دفاتر کارخانه ها،فضاهای اداری،ویلاها،آشپزخانه ها،بالای شومینه ومغازه ها و …… کاربرد دارد.

کاغذ دیواری های طرح سنگ جز کاغذ دیواری های طبیعی حساب می آید که در انواع مدل ها وجود دارد مانند سنگ آنتیک حصیری– سنگ های مربعی و مستطیلی-قلوه سنگ نیز وجود دارد.

از دیگر کاغذ دیواری های طرح سنگ در ویلا ها و لابی ها بسیار مناسب است

از دیگر کاربرد های کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ:

یکی از دیوار هایی که مناسب برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ است ، دیوار پشت تلویزیون می باشد دیواری که LCD قرار می گیرد.

اگر از رنگ روشن کاغذ دیواری طرح سنگ استفاده شود فضا را زنده کرده و به دیوار بعد و عمق خواهد داد.

برای مشاهده تمامی مقاله های دکورچی در رابطه با کاغذ دیواری سه بعدی با لینک های زیر مراجعه نمایید تا آگاهی بیشتر درباره کاغذ دیواری ها داشته باشید.

کاغذ دیواری سه بعدی برای پشت تلویزیون

طرح کاغذ دیواری سه بعدی کلاسیک و سنتی

طرح کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

مدل کاغذ دیواری سه بعدی جدید

آشپزخانه

یکی از فضاهایی که دکور کردن آن در زیبایی و فضای منزل شما بسیار اهمیت دارد ، آشپزخانه است

معمولا در آشپزخانه،دیواری که به گاز دور است را می توان از کاغذ دیواری استفاده کرد.

در آشپزخانه از رنگ کاغذی استفاده نمایید تا به رنگ کابینت ها هماهنگی داشته باشد .

شومینه

در بیشتر خانه های ایرانی از شومینه استفاده شده است ،شما می توانید در کنار های شومینه از کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ استفاده نمایید تا دید و جلوه شومینه هم بیشتر شود،هرچه از رنگ تیره تر با سنگ های درشت تر استفاده نمایید جلوه و نمای کار دو چندان می شود

ویلا

از دیگر فضاهایی که دکور کردن آن به شکل طبیعی و استفاده کردن از عناصر طبیعی روح و جان می بخشد و انرژی خاصی را به ما می دهد ویلاها هستند.

در ویلاهایمان که فضایی برای استراحت و تفرجگاه است می توانید از عناصر رایج معماری داخلی مانند پارکت لمینیت طرح چوب،دیوار سنگی و سقف چوبی استفاده کرد.

برای ساخت دیوار سنگی به دلیل سهولت در نصب آن و سرعت کار بالا می توانید از کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ استفاده نمایید که جلوه بسیار زیبایی هم دارد.

دلیل محبوب بودن کاغذ دیواری طرح سنگ نسبت به سنگ طبیعی چیست؟

نصب آسان

همه ما می دانیم که نصب سنگ آنتیک بسیار سخت و دشوار است و جدا از سخت بودن آن و پر دردسر بودن آن زمان بر و پر سر وصدا می باشد

سنگ ها نیاز به برش و چسباندن دارد که اطراف فضا را پر از گرد و غبار سنگ می کند به مین دلیل برای سهولت کار می توانید از کاغذ دیواری سه یعدی طرح سنگ به جای سنگ استفاده نمایید.

امکان تعویض و تغییر کاغذ دیواری

وقتی دیواری دکور سنگ دارد و شما قصد تعویض و یا کندن آن را دارید ،یک پروژه کوچک ساختمانی به حساب می آید و دردسر خود را دارد،اما کاغذ دیواری وقتی قصد کندن آن را دارید به دلیل چسب پریمیوم به راحتی کنده می شود و می توانید کاغذ دیواری دیگری را نصب نمایید.

تمیز کردن آسان

اگر از کاغذ دیواری مرغوب و جنس خوب استفاده نمایید که قابلیت شستشو را داشته باشد به دلیل داشتن روکش وینیل گرد و غبار کثیفی را به خود نخواهد گرفت  و اگر شما قصد تمیز کردن آن را دارید به راحتی قابل تمیز کردن است و نیازی به شوینده های قوی نمی باشد در حالی که تمیز کردن سنگ ها با وجود برجستگی و تیزه لبه های سنگ کمی دشوار است.

امنیت کاغذ دیواری سه بعدی نسبت به سنگ:

اگر قسمتی از منزل از سنگ برای دکور استفاده کرده اید و کودکی در آن منزل زندگی می کند امکان دارد کمی خطرناک باشد و هنگام بازی و شیطنت کودک را به خطر بیندازد اما وقتی به جای سنگ از کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ استفاده شود به دلیل اینکه مسطح است و برجستگی ندارد مطمعنا خطری برای کودک ایجاد نخواهد کرد.