کاغذ دیواری با روکش وینیل چیست؟

کاغذ دیواری با روکش وینیل چیست؟

خیلی از افرادی که به دنبال خرید کاغذ دیواری هستند مطمعنأ اسم کاغذ دیواری وینیل را شنیده اید،در دیگر مقالات سایت دکورچی درباره کاغذ دیواری قابل شستشو با روکش وینیل توضیحاتی داده ایم که در این مقاله درباره خود وینیل صحبتت خواهیم کرد.

شما می توانید کاغذ دیواری را به صورت اینترنتی خریداری نمایید در این باره مقالاتی تهیه شده است در مقالات دکورچی  خرید اینترنتی کاغذ دیواری| خرید حضوری کاغذ دیواری مطالعه نماییپ.

در دهه سال ۱۹۲۰ توسط دانشمندان از انواع  پلیمر یک ماده به اسم وینیل ساخته شده که این دانشمندان در واقع به دنبال ساختن ماده ایی بودند که سبک و قابل انعطاف باشد و هم هزینه ها را کاهش دهد، که در حال حاضر وینیل در صنایع بسیار زیاد کاربرد دارد و دومین ماده پلاستیکی  پر مصرف در جهان است،که بیشتر مصارف این ماده در صنعت ساختمان است که به عنوان روکش پارکت و روکش کاغذ دیواری قابل شستشو استفاده می شود.

روکش وینیل به صورت یک لایه خیلی نازک که قابل رویت نیست به روی کاغذ دیواری چسبیده است و یا به صورت اسپری به روی کاغذ دیواری پاشیده می شود،روکش وینیل بر روی تمامی کاغذ دیواری های با کیفیت قرار دارد و خصوصیاتی مانند قابل شستشو بودن کاغذ دیواری ،وزن بالاتر،ضد لک بودن توسط روکش وینیل به کاغذ دیواری اضافه می شود.