از چه رنگ کاغذ دیواری برای دکوراسیون داخلی استفاده کنیم ؟

از چه رنگ کاغذ دیواری برای دکوراسیون داخلی استفاده کنیم؟

بیشتر توجه افراد در هنگام خرید کاغذ دیواری رنگ کاغذ دیواری است ،یکی از دلایلی که انتخاب کاغذ دیواری را سخت و دشوار می کند رنگ آن است به طوری که در یک آلبوم کاغذ دیواری از یک طرح ممکن چند رنگ وجود داشته باشد ،پس برای انتخاب آن باید دقت کرد ، با اینکه سلیقه مهم ترین نقش را در انتخاب کاغذ دیواری دارد اما بهتر است به چند نکته هم توجه کنید.

استفاده از انواع رنگ بندی کاغذدیواری

۱- می خواهید یک اتاق شاد و سرشار از آرامش داشته باشید ،بهتر است رنگ های کاغذ یواری شاد  قرمز ، صورتی ،بنفش،با ترکیبی از سفید استفاده کنید.

۲- اگر قصد دارید اتاق خواب خود را شاد و بهاری دکور کنید از رنگ بندی کاغذ دیواری زردو سبز استفاده کنید که باعث آرامش فراوان هم می شود.

۳- اگر فضایی بزرگ و پر از نور دارید (اتاق خواب-پذیرایی-لابی و ….) می توانید از رنگ های بژ و قهوه ایی استفاده کنید چرا که این رنگ بندی نور را به خود میگیرد و یک فضای زیبا را بوجود می آورد.

۴-از رنگ های تیره مثل طوسی،مشکی قهوه ایی به هیچ عنوان در فضاهای کوچک استفاده نکنید چرا که آن فضا را کوچک و تاریک میکند.

۵-رنگ کاغذ دیواری بین افراد همیشه رنگ بژ و طلایی بوده چرا که گرمی بیشتری به فضای خانه می بخشد و دکوراسیون داخلی را کاملأ شیک میکند.

۶-اگر مبلمان و پرده ایی در خانه دارید به رنگ (زرشکی،آلبالویی یا سرمه ایی)بهترین رنگ کاغذ دیواری که می توانید با آن ست کنید رنگ نقره ایی و خاکستری است.

۷-برای محیط های بزرگ که دیوار های بلندی دارد بهترین رنگ کاغذ دیواری می تواند بژ و طلایی باشد تا زیبایی خاصی به محیط ببخشد ،این رنگ بندی بهتر از رنگ های نقره ایی و طوسی است.

۸-خیلی از افراد تیره پسند هستند و از رنگ های تیره کاغذ دیواری استفاده می کنند پس برای اینکه محیطی تاریک و دلگیر نداشته باشید حتمأ در کنار استفاده از کاغذ دیواری تیره ،رنگ روشن همان مدل هم استفاده کنید. (در بیشتر آلبوم های موجود از یک طرح چند رنگ موجود است).