چه رنگ هودی برای آشپزخانه ما مناسب است

چه رنگ هودی برای آشپزخانه ما مناسب است

هود های اخوان از رنگ های سفید ، مشکی ، سیلور وجود دارد

شما با توجه به رنگ گاز و فر وهود خود را انتخاب کنید

اگر تمامی این وسیله هارا از یک مارک ست نمایید بسیار مناسب است و ست زیبایی به وجود می آید

اما اگر مایل نیستید که از یک مارک خریداری نمایید تا حدامکان از یک رنگ انتخاب نمایید یا نمای زیبایی به آشپزخانه تان بدهد.

اگر آشپزخانه شما از کابینت های تیره وجود داشته باشد متمایز انتخاب کنید بهتر است ولی باز هم بستگی به کف آشپزخانه و دیزاین کلی آشپزخانتان دارد.

اما اگر تمامی کابینت ها روشن است بهتر است تا هود و آشپزخانه تان هم روشن استفاده نمایید.

اگر وسیله های آشپزخانه مانند یخچال، گاز ، ماشین لباسشوییتان سیلور است بهتر است تا هود و گاز و فرتان هم از رنگ سیلور استفاده شود تا جلوه بیشتری به آشپزخانتان بدهد.

اما همگی اینها بستگی به سلیقه و ذوق خودتان دارد و می توانید هرجوری که خودتان علاقه دارید و از هر رنگی که مایل هستید خریداری نمایید.

در آخر استفاده کننده و صاحب اختیار شما هستید و این نظرات صرفا برای راهنمایی شما است.

شرکت اخوان با بیش از ۴۴ سال سابقه درخشان در صنعت کشور، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان صنعتی ایران محسوب می شود. هود اخوان یکی دیگر از محصولات پر فروش این کمپانی به شمار میرود .

هود آشپزخانه اخوان ، با نمای ظاهری شیشه ای در سایز ۹۰ ، قدرت مکش حدود ۸۰۰ مترمکعب عرضه گردیده است . فیلتر هود اخوان از نوع آلومینیوم چند لایه با کیفیت بسیار عالی است که قابل شستشو نیز بوده و از ورود هر گونه مواد زائد به درون دریچه موتور هود جلوگیری می نماید.  هود شومینه ای آشپزخانه اخوان به موتور توربو چهار دور تجهیز شده است و از دیگر مزایای هود شومینه ای میتوان به صفحه نمایش LCD در مرکز هود H51 اخوان ، ریموت کنترل ،جهت کنترل هود از راه دور اشاره کرد و همچنین یک لامپ   SMDپر قدرت در وسط هود جهت روشنایی فضای زیر آن تعبیه شده که کلید های آن بصورت لمسی می باشد.