از چه رنگ کاغذ دیواری برای دکوراسیون داخلی استفاده کنیم؟

از چه رنگ کاغذ دیواری برای دکوراسیون داخلی استفاده کنیم؟

بیشتر توجه افراد در هنگام خرید کاغذ دیواری رنگ کاغذ دیواری است ،یکی از دلایلی که انتخاب کاغذ دیواری را سخت و دشوار می کند رنگ آن است به طوری که در یک آلبوم کاغذ دیواری از یک طرح ممکن چند رنگ وجود داشته باشد ،پس برای انتخاب آن باید دقت کرد ، با اینکه سلیقه مهم ترین نقش را در انتخاب کاغذ دیواری دارد اما بهتر است به چند نکته هم توجه کنید.

۱- می خواهید یک اتاق شاد و سرشار از آرامش داشته باشید ،بهتر است رنگ های کاغذ یواری شاد مثل  کاغذ دیواری صورتی ،  کاغذ دیواری قرمز،  کاغذ دیواری بنفش،با ترکیبی از سفید استفاده کنید.

۲- اگر قصد دارید اتاق خواب خود را شاد و بهاری دکور کنید از رنگ بندی کاغذ دیواری سبز وکاغذ دیواری زرد استفاده کنید که باعث آرامش فراوان هم می شود.

۳- اگر فضایی بزرگ و پر از نور دارید (اتاق خواب-پذیرایی-لابی و ….) می توانید از رنگ های بژ و قهوه ایی استفاده کنید چرا که این رنگ بندی نور را به خود میگیرد و یک فضای زیبا را بوجود می آورد.

۴-از رنگ های تیره مثل طاووسی،مشکی قهوه ایی به هیچ عنوان در فضاهای کوچک استفاده نکنید چرا که آن فضا را کوچک و تاریک میکند.

۵-رنگ کاغذ دیواری بین افراد همیشه رنگ بژ و طلایی بوده چرا که گرمی بیشتری به فضای خانه می بخشد و دکوراسیون را کاملأ شیک میکند.

۶-اگر مبلمان و پرده ایی در خانه دارید به رنگ (زرشکی،آلبالویی یا صرمه ایی)بهترین رنگ کاغذ دیواری که می توانید با آن ست کنید رنگ  کاغذ دیواری نقره ایی و خاکستری است.

۷-برای محیط های بزرگ که دیوار های بلندی دارد بهترین رنگ کاغذ دیواری می تواند بژ و طلایی باشد تا زیبایی خاصی به محیط ببخشد ،این رنگ بندی بهتر از رنگ های نقره ایی و طوسی است.

۸-خیلی از افراد تیره پسند هستند و از رنگ های کاغذ دیواری  تیره استفاده می کنند پس برای اینکه محیطی تاریک و دلگیر نداشته باشید حتمأ در کنار استفاده از کاغذ دیواری تیره ،رنگ روشن همان مدل هم استفاده کنید. (در بیشتر آلبوم های موجود از یک طرح چند رنگ موجود است).