استفاده از کاغذ دیواری قرمز و شاد در دکوراسیون داخلی منزل

­­استفاده از کاغذ دیواری قرمز شاد برای سالن پذیرایی

یاقوت،فلفل قرمز،انسان کافیست به این مواد و اشیای نیرومند فکر کند تا قدرت قرمز را به خاطر آورد.قرمزو تقریبا همه ی سایه ها و مظاهر آن رنگیست و درخشان،روشن و بسیار مهیج . با این وجود قرمز انگار همیشه فرهیخته ، پیچیده و احساساتی است. کاغذ دیواری قرمز می تواند هم صمیمی و هم رعب آور باشد.شیک و آرامش بخش است و تاثیر روحی دیرپایی برجا می گذارد.

کاغذ دیواری رنگ قرمز را می توانید از قرمز برای تمام اتاق ها قابل استفاده کنید. اشیای قیمتی و کوچک شما با این کار برجسته خواهد شد ­­

برای خیره کننده ترین اتاق غذاخوری ، هر فضایی که دوست دارید با این پالت رنگی هماهنگ سازید،قرمز شربتی برای ایجاد حس شکوه قرمز فلفلی ایجاد حرارت ، قرمز سیر تمشکی  برای پیراستگی و شیکی ،هرچه تیره تر باشد رنگ قرمز نور را کمتر از خود عبور می دهد،شما باید در نورپردازی اتاقتان هم تجدید نظر بکنید مثل افزایش نور در یک اتاق غذاخوری تاریک.

استفاده از رنگ قرمز بیشتراغلب طراحان برای فضای داخل رستوران ها استفاده می کنند زیرا زرشکی لذت چشایی و ظرافت را تحریک می کند اما تقریبا با هر رنگ دیگری ناهماهنگ است

 کاغذ دیواری قرمز برافروختن بژ را موجب می شود

اگر شخصی رنگ کاغذ دیواری خود را قرمز انتخاب کند مشخص است که واقعا به رنگ قرمز علاقه خاصی دارد ،اگر شما  هم در شمار این دسته از افراد هستید کاغذ دیواری انتخاب کنید که به رنگ شنل ماتادوراها یا به رنگ گیلاسی باشد و از تمام ظرفیت  آن استفاده کنید.

اگر نگران هستید که قرمز مورد نظرتان خیلی تند از کار در آید،آن را با سفید کرباسی یا کرم همراه کنید یا از آن در اندازه های کوچک تر بر یک زمینه به کاغذ دیواری رنگ خنثی استفاده کنید

کاغذ دیواری قرمز عاشق نمایش های هیجان انگیز است

کاغذ دیواری قرمز را در اتاق نشیمن برای نمایشی برجسته از حسن سلیقه تان به کار ببرید ،که می تواند به راحتی با کاربرد های متعدد تعدیل شود این رنگ کاغذ دیواری هارا آزمایش کنید تا ترکیب مورد نظرتان را پیدا کنید.

کاغذ دیواری قرمز جذابیت طبیعی و فطری دارد و بنابراین به خوبی توجه را از آنچه دوست ندارید به سمت خود معطوف می سازد،پس آن را برای چیزهایی که در اتاق دوست دارید به کار بگیرید.

از کاغذ دیواری قرمز در برابر تصاویر درخشان سیاه و سفید استفاده کنید و فورا جادوی تاثیر رنگ را ملاحظه کنید .قرمز به اندازه کافی قوی است که خود را در برابر الگو های فریبنده و جذاب به نمایش بگذارد ،کسانی که علاقه دارند از کاغذ دیواری در منزل و یا اتاق خواب و سالن پذیرایی خود استفاده کنند دوست ندارند از تضاد رنگی استفاده کنند بیانی که قرمز دارد خیلی قدرتمند وتند است و عناصر گرافیک انگشت شماری می توانند در برابر قدرتش مقاومت کنند و بسیاری در مقابلش سر تعظیم فرود می آورند.

استفاده از کاغذ دیواری قرمز هیجــان بیافرینید

وقتی از کاغذ دیواری در اتاق نشیمن به کار میگیرید دقت کنید که همه گزینه ها را امتحان کنید زیرا قرمز رنگی آتشین است .

اگر اتاق سالن شما به اندازه کافی بزرگ و خنک است ،شروع کنید و حرارت را با یک منظره کاملا تک رنگ افزایش دهید،اگر  قرمز در جایی که به کار برده اید به نظرتان زیاده ار حد  می رسد نگران نشوید و رنگ های دیگر در کنار آن وارد کنید که به همان اندازه درخشان هستند،حرارت و سوز و گداز قرمز را با سرمه ای و کاغذ دیواری آبی همراه کنید و این کارتان نه تنها قرمز را از حرارت می اندازد که رنگ کاغذ دیواری آبی در این تضاد برجسته تر به نظر می رسد.

کاغذ دیواری قرمز نگاه ها را به سمت خود فرا می خواند

کاغذ دیواری قرمز اولین رنگی است که چشمان ما تشخیص می دهد به این علت است که رنگ قرمز رنگی پیشرو است  و باعث می شود توجهمان را به خود جلب نماید پس در انتخاب رنگ کاغذ دیواری دقت نمایید و سعی نمایید قرمز را در نقاط کانونی به کار بگیرید تا توجه را به عناصر معماری قوی  جلب کنید،یا روی دیواری که اثر هنری با اهمیت خاص  برای خودتان را روی آن نصب  کرده اید اجرا کنید­­

کاغذ دیواری قرمز رنگ قدرت و فرهیختگی است و بسیاری از افراد موفق آموخته اند که قدرت قرمز را مهار کنند و از این رنگ کلاسیک برجسته برای خود بهره برند.

در هنگام نورپردازی قرمز دقت نمایید که از لامپ رشته ایی استفاده کنید یا چراق دیگری با رنگ پایه گرم .

چراغ های فلورسنت ممکن است گرمای رنگ را بگیرد و آن را قهوه ایی کدر یل حتی سبز و بور جلوه دهند.

یک لامپ هالوژن برای یک بعد از ظهر دلگیر خیلی خوب به کارتان می آید ،اما برای غروب نور قرمز روشن ممکن است کی تند به نظر برسد.

کاغذ دیواری قرمز تند به نظر می رسد

وقتی شروع به استفاده از رنگ کاغذ دیواری قرمز می کنید یادتان باشد که کاغذ دیواری قرمز خیلی راحت می تواند تبدیل به تجمل و نمایش صرف شود،اگر این همان حسی است که  به دنبال می گردد جای بسی خوشبختی است ،اگر نه دقت کنید از کاغذ دیواری استفاده کنید که حس آرامش و راحتی را القا نماید،پس این حسی است که اغلب با قرمز همراه است ،پس به نظر منطقی می رسد که در شروع استفاده از قرمز اطمینان اوج می گیرد و بیشتر از آنچه تصور می شود پیش می روند

کاغذ دیواری قرمز حس صمیمی را در اتاق شما القا می کنند

اگر از کاغذ دیواری در اتاق خوابتان قصد دارید استفاده کنید سایه ایی پر نشاط از قرمز روشن می تواند بر ضربان قلب هرکسی بیافزاید و در عین حال می تواند فضایی گرم و صمیمی توام با آسایش فراهم آورد ،به این دلیل ایجاد صمیمیت اتاق خوابی که در این رنگ غوطه می خورد در بدو امر جسورانه و مجذوب کننده به نظر می رسد