انواع طرح ها و سبک های کاغذ دیواری برای اتاق خواب

انواع طرح ها و سبک های کاغذ دیواری برای اتاق خواب:

به جرأت می توان گفت یکی از تأثیر گذارترین  متریال طرح دکوراسیون اتاق خواب با کاغذ دیواری است چرا که باعث تغییر و تحول به سزایی در ظاهر اتاق خواب می شود ،پس بنابراین اگر می خواهید یک اتاق خواب جذاب در عین حال ایده آل داشته باشید پیشنهاد می شود از کاغذ دیواری استفاده کنید ،چرا که کاغذ دیواری بیشتر از آنچه فکرشو کنید بستری فراهم می کند تا در طول زمان که در اتاق خود هستید باعث آرامش شما شود چرا که اتاق خواب یک فضای کاملأ شخصی است و بیشتر افراد زمان استراحت خود را در آنجا میگذرانند ، پس برای اینکه یک اتاق خواب ایده آل و پر از آرامش داشته باشید دقت لازم را به عمل آورید.

کاغذهای دیواری به دلیل راحتی در نصب و ارزان تر بودن نسبت به رنگ و نقاشی دیوار و همچنین تنوع بسیار زیادی که در انواع طرح و مدل وجود دارد، یکی از بهترین گزینه ها برای تزیین دیوار خانه هستند. استفاده از کاغذ دیواری فقط مخصوص اتاق ها یا محیط های کم رفت و آمد نیست، هم اکنون با طرح های زیبا و متنوعی که در کاغذ دیواری ها ایجاد شده است تزیین دکوراسیون اتاق ها مخصوصا اتاقهای پذیرایی و نشیمن بیش از پیش راحت تر شده است. طرح کاغذ دیواری پذیرایی در صورت انتخاب درست می تواند از دیوار رنگ زده و نقاشی شده هم زیباتر خود را نشان دهد و محیط پذیرایی را شگفت انگیز جلوه می دهد. در این مطلب با نمونه های زیبایی از مدل کاغذ دیواری پذیرایی شیک و مدرن آشنا می شویم

کاغذ دیواری که می خواهید برای اتاق خواب برای اتاق خواب انتخاب کنید،بستگی به سبک و چیدمان از پیش طراحی شده اتاق خواب دارد.

اگر برای فضای اتاق خواب خود به دنبال طرح های کلاسیک با گل داماسک هستید بهتراست ،این مدل را با گل کوچک و پراکنده و یا طرح محو استفاده کنید ،به دلیل اینکه فضا را خیلی شلوغ می کند،اگر اتاق خواب کوچک دارید سعی کنید از طرح های درشت استفاده نکنید.

هر چه طرح کاغذ دیواری که برای اتاق نصب می کنید ریزتر باشد فضای اتاق خواب را بزرگتر می کند.

اصول استفاده از کاغذ دیواری در اتاق خواب به این شکل است ،کاغذ دیواری طرح دار روی دیوار پشت تخت و یا میز آرایش و دیگر دیوارها مکمل طرح دار استفاده می شود . منظور از مکمل کاغذ دیواری طرح(کاغذ دیواری ساده و راه راه است.)

به دلیل اینکه اتاق شلوغ به نظر نرسد.

اگر میخواهید ساعت ها در اتاق خود وقت صرف کنید و یا اتاق کار شماست ،از کاغذ دیواری با رنگ ملایم و روشن استفاده کنید ،چراکه رنگ تیره اتاق را کوچک و دلگیر می کند.

اگر می خواهید یک اتاق خواب مدرن را داشته باشید ؛پس از نصب کاغذ دیواری طرحدار دیوار روبروی آن را مکمل طرح راه راه آن استفاده کنید ،این مدل کاغذ دیواری باعث می شود دیوار اتاقتان بلندتر به نظر برسد.

یکی دیگر از طرح های کاغذ دیواری که در چند سال اخیر مورد توجه بیشتر افراد قرار گرفته ،کاغذ دیواری طرح آبرنگی است ،با رنگبندی های زیبا عرضه می شود ،این مدل کاغذ دیواری می توانید جان تازه ایی به محیط اتاق خود بدهید.

اگر میخواهید یک اتاق مدرن داشته باشید پیشنهاد می شود از کاغذ دیواری های با طرح اشکال هندسی طرح سنگ و چوب و طرح روزنامه ایی و یا تلفیقی از این طرح ها استفاده کنید.

یکی دیگر از پر طرفدار ترین طرح های سال های اخیر کاغذ دیواری ،کاغذ دیواری پوستری یا همان سه بعدی است ،اگر می خواهید جنگل ،سواحل و مناظر دیدنی دیگر را در اتاق خود داشته باشید و از کاغذ دیواری پوستری استفاده کنید.