نکاتی درباره طراحی دکوراسیون داخلی فضای غذاخوری

نکاتی درباره طراحی و چیدمان میز غذاخوری در سالن پذیرایی و نشیمن

به منظور استفاده از فضای نشیمن برای صرف غذا با اعضای خانواده یا فضای ناهارخوری و پذیرایی برای برگزاری مهمانی های مجلل در نظر گرفتن نکات زیر به شما کمک می کنند.

برای میهمانیهای صمیمی از میز غذاخوری  بزرگ با صندلی های راحت استفاده کنید می توان از یک میز بزرگ همزمان برای کارهای دیگر ماننده نوشتن تکالیف و پرداختن به کارهای دفتری و یا چیدمان وسایل دکوراسیون داخلی  تزیینی استفاده کرد.

طراحی و دکوراسیون سالن غذاخوری

میزهای گرد برای گپ دوستانه و هنگام مصرف غذایی مناسب هستند و نیز میز های بیضوی فضا را لطیف و دوستانه می کنند.

کاناپه ها و صندلی ها را نزدیک هم بچسبانید و یادتان باشد صندلی های غذاخوری بلند برای این کار مناسب نیست استفاده از پشتی برای گپ دوستانه و صمیمی محیط مناسبی فراهم می آورد

بهترین مهمانی ها مهمانی هایی است که روابط افراد آنقدر صمیمی است  که صحبت در سرمیز به اندازه غذا برایشان اهمیت دارد اگر به وفور مهمانی می گیرید میزی شیک و صندلی های راحت خریداری کنید مهمان هنگام نشستن احساس راحتی کنند.

 تلفیق فضای آشپزی و غذاخوری و نشیمن محیطی مناسب برای دورهم گرد آمدن اعضای خانواده در طی روز را  فراهم می کند.

 اگر آشپزخانه  مجزایی دارید می توانید با قرار دادن چند صندلی راحتی در آن فضایی راحت و  دنج و کوچک برای مهمان های ناخوانده دوستانتان فراهم کنید

مبلمان را در دسته‌های کوچک و جدا دور هم بچینید طوری که هر قسمت مخصوص کار خاصی باشد، همچنین می توان از طرح های مختلفی استفاده کنید مثلا برای سطح کار خود از سبک های مدرن ولوکس و برای استراحت خود از وسایل نرم استفاده کنید.

اگر مبلمان و اثاثیه رنگارنگ دارید می خواهید از آنها استفاده کنید و اگر وسایل تان قدیمی است  پس زمینه را طوری انتخاب کنید که  رنگ آن را جذاب تر کند.


مقالات پیشنهادی :

نورپردازی در دکوراسیون داخلی پذیرایی

دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی بزرگ
دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی کوچک