استیکر دیواری | برچسب استیکر

استیکر چیست ؟

استیکر ها ، بر چسب هایی هستند که با کمترین هزینه می توان آن هاا را با رنگ مبلمان، پرده، فرش یا حتی آنها را بر روی لوازم آشپزخانه از قبیل یخچال ، گاز و لباسشویی یا حتی با کوچکترین وسیله در خانه مانند رومیزی و یا یک مجسمه ست کرد.

هنگامی که ما تصمیم میگیریم که در دکوراسیون داخلی منزل تغییری ایجاد کنیم نخستین موردی که به ذهن ما می رسد تغییر دادن اثاثیه بزرگ خانه مانند مبلمان ،فرش ،میز ها و … می باشد در حالی که فکر و دانستن کارایی استیکرها هیچ نیازی نیست که خود را با هزینه های سنگین تعویض لوازم گرفتار کنیم .بله درست فکر کرده اید با کمی دقت متوجه شدید که دیوار ها نیز در تغییر دکوراسیون داخلی  نقش مهمی را دارند.

استیکر دیواری برای اتاق پذیرایی و نشیمن

اما در طراحی دیوارها نیز باید بسیار دقت کنیم به عنوان مثال در این تصویر می بینید که طراح در استفاده از رنگ مشکی زیاده روی کرده و باعث شده پایه و اساس دکوراسیون ویران گردد و فقط می توان به آن به عنوان یک تابلوی نقاشی نگاره کرد.

حالا بیایید بجای هزینه های سنگین از فکرتان استفاده کنید و با تهیه چند استیکر زیبا خانه ای رویایی برای خود پدید آورید.

هنگامی که بدون هزینه های زیاد خرید لوازم چهره دیوار منزل شما تغییر کند و ظاهری جدید و زیبا پیدا کند این تغییر میتوان منزل شما را دگرگون کند.

استیکر ها روی هر سطحی صافی قابل نصب می باشد .بهترین جای نصب دیوار رنگ روغن ، رنگ پلاستیک ،کاغذ دیواری مسطح می باشد.

استیکر دیواری طرح قاب
استیکر دیواری برای پشت تلویزیون
استیکر دیواری طرح حروف انگلیسی

چند مورد از خواص استیکر

۱-نوع خوب این استیکر ها قابل شستشو یا دستمال کشیدن می باشند.

۲- با کندن این برچسب ها ، به دلیل نازکتر بودن آنها از رنگ دیوار به هیچ عنوان رنگ دیوار کنده نمی شود.

۳- این برچسب ها تنوع طرح و رنگ زیادی دارند و به ما اجازه می دهند تا طراحی مورد دلخواه خود را انجام دهیم و در مقابل رطوبت مقاوم هستند حتی می توانیم  از آنها در سرویس های بهداشتی نیز استفاده نماییم.

۴- این برچسب ها برای پوشاندن سطوح آسیب دیده مانند ترک دیوار،ترک کاشی آشپزخانه قابل استفاده می باشد.

۵- طریقه نصب آنها نیز بسیار ساده می باشد و نیاز به مهارت خاصی ندارد.

در نظر بگیرید دیوار هایتان را یکدست به رنگ های روشن همانند استخوانی،شیری و یا سفید رنگ آمیزی کرده اید. حال اثاثیه و لوازمتان را بر اساس قوانین چیدمان دکوراسیون در جای مناسبش قرار دهید. مشاهده می کنید که منزلتان حسابی تغییر کرده و تازگی در سرتاسر آن موج می زند ولی احساس می کنید دیوار ها در سطح وسیعی خیلی ساده هستند البته گذاردن باکس ها و طبقات ،تابلو ها ، نورپردازیدکوراسیون داخلی و همچنین نصب تلویزیون بر دیوار همگی کارهای مفیدی برای جذابیت بیشتر محیط اطرافتان می باشد.

شاید هم مایل باشید نوآوری خاصی در منزلتان بوجود آورید.نوآوری که بشود در تمامی نقاط بسته به مکانی مورد نظر برقرار نماید و به نحوی تعریفی برای آن محیط باشد.

پیشنهاد می کنم از استیکر های دوست داشتنی بهره ببرید ، استیکر ها در واقع همان برچسب های تزیینی دیواری می باشد که در طرح ها و انواع نامحدود عرضه می گردد. نصب اسان و رنگ ها متعددش طرفدار بسیاری را به خود جلب کرده است شما می نوانید در هر قسمت از منزلتان از آشپزخانه گرفته تا اتاق پذیرایی و خواب وحتی پاسیو را با استیکرهای بی نظیر بیارایید.

حسن رنگ روشن خانه شما بخصوص سفید در این است که شفافیت آن طرح بر چسب های تزیینی دیواری و همچنین اثاثیه و مبلمانتان را بیشتربه چشم می آورد که همین امر هارمونی منظم و جالبی را بین دیوار و دکوراسیونتان بوجود خواهد آورد،امروزه با تغییر بافت فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی جوامع از جمله جامعه ایران مقوله اختصاصی بودن فضای اتاق کودک و تزیین فضای آن بر اساس نیاز های ذهنی و روحی کودکان از دوران پیش از تولد و در هنگام تهیه سیسمونی اتاق کودک تا مراحل مختلف خردسالی، پیش دبستانی و پس از آن دوران نوجوانی مورد توجه جدی خانواده ها می باشد و والدین تلاش می کنند تا در سطوح  مختلف اقتصادی تامین کننده این نیاز مهم برای فرزندشان باشد.

استیکر دیواری برای دکوراسیون اتاق کودک
استیکر دیواری برای اتاق نوزاد

مثلا رو تختی فرزندتان به رنگ صورتی یا ابی می باشد در طرح های برچسب های تزیینی دیواری نقشی را خواهید یافت  که از ترکیب رنگ سیاه و صورتی یا آبی ،تابلویی دیدنی بر دیوارتان ماندنی می سازد ست بودن قسمتی از رنگ استیکرتان بر دیوار سرتاسر سفید همراه با روتختی ،البته اگر طرح نمایش دهنده اتاق خواب  قرزندتان باشد ارتباطی عمیقی را برقرار می کند که آن بی روحی و یکنواختی را از بین می برد و منظره ای دلنشین برایتان پدیدار می نماید.

معمولا بیشترین رنگی که در برچسب های تزیینی دیوار استفاده می شود.زمینه ای از مشکی و گاهی همراه با رنگی دیگر می باشد و همین تک رنگی زمینه با ترکیب رنگی رنگ های دیگر آن را خاص و منحصر به فرد ساخته که باعث شده هرفردی از این استیکر ها در محیط خانه اش بکاربرده پشیمان نگردد و در بعضی موارد نیز افسوس روزهای گذشته بخاطر نبودن آن در زندگی اش بخورد.

پذیرایی نقطه عطفی برای برچسب های تزیینی دیوار ست چرا که به راحتی می تواند با هر شی و یا اثاثیه ست گردد و خودنمایی عظیمی در محیط شکل دهد به طور مثال قسمتی یا تمامی پارچه مبلمان شما به رنگ قرمز می باشد حال باید نقشی در استیکر ها بیابد که علاوه بر زمینه مشکی اش گوشه ای از طرح آن نیز به رنگ قرمز باشد این هماهنگی میان مبلمان و دیوارتان که پس از نصب برچسب های تریینی رخ می دهد شور و شعف بسیاری را هنگامی که در آن مکان هستید دریافت خواهید کرد در زندگی پرتنش امروزی هرقدر فضا و طرح های دیوار ها و مبلمان در عین زیبایی ساده و آراسته باشند روح و روان و آسایشتان را بیشتر تقویت خواهد کرد.دوری از شلوغی و پر حجمی اثاثیه تنها راه حل مناسب برای چیدمان صحیح دکوراسیون می باشد.در ضمن استیکرهای منحصر به فردتان را می توانید برای تنوع و تغییر فضای اطرافتان هر چند مدت یکبار با پرداخت هزینه ای نسبتا پایین تعویض نمایید.

استیکر دیواری برای اشپزخانه

اگر دیوارهایتان را کاغذ دیواری کرده اید و پس از گذشت چندین سال مشاهده می کنید که رنگ و طرح آن زایل گشته و حسابی به اصطلاح به خورد دیوار رفته و برای جداسازی آن باید سطح دیوار را خراش دهید و صدمه بزنید توصیه میکنم با رنگ روغن غلیظ و حتما روشن و چه بسا پرمایه تر از آن سفید برروی کاغذ دیواری تان رنگ آمیزی کنید و بعد از خشک شدن دیوار با استیکرهای متنوع و ست کردن آن با اثاثیه و مبلمانتان را دگرگون سازید.