ست کردن کاغذ دیواری صورتی با فضای دکوراسیون داخلی منزل

کاغذ دیواری صورتی و نور پردازی

کاغذ دیواری صورتی در بخش های داخلی منزل  به خوبی به کار می روند زیرا درخشش جذابی دارند که برای هر پوستی مناسب است ،طراحان اغلب پیشنهادشان این است که برای ایجاد صحنه های نوازش دهنده،لامپ سفید معمولی را به دور افکنید و آن را با چراغ های صورتی ملایم جایگزین کنید،اگر می خواهید از کاغذ دیواری صورتی استفاده کنید چنانچه از نورپردازی صورتی ملایم با حباب های چراغ صورتی استفاده می کنید،کمتر ناخوشایند به نظر می رسد .

نور سفید ناهنجار ممکن است کاغذ دیواری صورتی روشن و سیر را در مکان هایی مثل مکان اتاق خواب ناخوشایند و زننده جلوه دهند.حباب های چراغ با شیشه رنگی یا دیوارکوب های کریستالی رنگی ،راهی عالی برای افزودن طیفی گل سرخی هستند که به خوبی با کاغذ دیواری هایی که از رنگ گرم تشکیل شده است یک اتاق خواب صورتی جفت و جور می شوند.

سعی نمایید پنجره هارا با پرده تور صورتی به جای کرم معمولی بپوشانید با اینکار تمامی اتاق با سیلابی از کاغذ دیواری قرمز متمایل به صورتی به شکلی غیر منتظره خواهد درخشید .

در اندازه ها و متراژ کم استفاده از کاغذ دیواری صورتی مثل بازیگری در لحظه نمایش خودنمایی میکند ،در اندازه های بیشتر و وسیع تر صورتی تند به یک تک خوانی شگفت انگیز در اوج می ایستد.

در اتاق خوابتان اگر از کاغذ دیواری صورتی استفاده کرده اید دنبال بالش های صورتی روشن ،آباژور و ملزومات دیگر برآیید.کاغذ دیواری صورتی واقعا رنگ برجسته ایی است پس ارزش آن را دارد که کمی از این رنگ را به هر اتاقی که نیازی به آن دارد بیفزایید ،مثلا از طریق جایگزین ساختن یک شی استاندارد با شی دیگر به رنگ فلامینگو ،حتی وسایل الکترونیکی با پوششی به رنگ صورتی به طرز غیر مترقبه ای جالب به نظر خواهد رسید.

کاغذ دیواری صورتی درخشان فضای منزل را دگرگون میکند

معمولا کاغذ دیواری صورتی بیشتر مورد پسند دختران و خانم های با سلیقه می باشند.کلا رنگ صورتی تمایل به سمت مونث دارد .در عین حال پیوند هایی با گل شیرین رایحه و دکوراسیون رمانتیک دارد. کاغذ دیواری صورتی درخشان برای دکوراسیون بسیار لذت بخش است ،زیرا حسی از معصومیت و عشق را در اذهان تداعی می کند .

شما می توانید از کاغذ دیواری صورتی حتی در اتاق رختکن خود استفاده نمایید،اگر خانم خوش ذوق و با سلیقه ایی هستید رنگ کاغذ صورتی که  باعث هیجان انگیزی و اشتیاق است به کار ببرید،تا اتاق رختکن زنانه ستاره هالیوودی به رنگ گل سرخ را با شیوه زندگی مدرن خود هماهنگ سازید.

کاغذ دیواری صورتی شیک برای خانم های شیک در نظر گرفته شده است

مگی پرسکات ،سردبیر مجله ی خیالی کوالیتی در فیلم کلاسیک آدری هیبورن به نام صورت شاد چنین می گوید ( در مورد خانم ها در هر حال کاغذ دیواری مشکی را کنار بگذارید ، کاغذ دیواری آبی را بسوزانید ،بژ را دفن کنید ……….. از حالا به بعد دختران ،صورتی می اندیشد)

کاغذ دیواری رنگ صورتی در همه ی انواع و گونه های آن قدرت دارد.صورتی از معصومیت به در آمده و تبدیل به رنگ شهوت انگیز و درخشان شده است که دیگر فقط مناسب دختران نیست

همانطور که کاغذ دیواری صورتی به یک استاندارد در مد روز تبدیل می شوند ،طراحی خانه فقط چند گام عقب تر از آن حرکت می کنند.قبل ازاینکه کاغذ دیواری صورتی برای اتاق نشیمن شود چرا از آن برای لباس های مد  روز خیلی جذاب و دلپذیر استفاده نکنیم.

فرش صورتی تند و مبلمان بنفش در برابر دیوارهای سفید و پارکت لمینت به رنگ روشن اتاق نشیمن جذاب و غیر قابل اغماضی پدید می آورند.کاغذ دیواری صورتی گرایش دارد به اینکه در همه جا استفاده شود ،پس قواعد مربوط به رنگ های اشتها آور را فراموش کنید.

نصب کاغذ دیواری صورتی آدامسی در اتاق غذاخوری استفاده کنید تا در رسوم و آداب غذا خوردن تغییرات اندک و مطبوعی ایجاد کنید.کاغذ دیواری رنگ صورتی تمایا دارد که در اتاق خواب های سنتی به کار گرقته شود اما اگر با دست و دلبازی در مایه های روشن استفاده شود تاثیر آن هر چیزی است به جز تاثیر سنتی .رنگ صورتی راه خود را به زندگی روزمره خواهد گشود