شیرآلات راسان نمایندگی تهران

برند تولیدی شیرالات راسان

یکی از برندهای معروف در این صنف میباشد که با تنوع محصول مطلوبی که دارد بازار خوبی را در بین کارخانه های شیرالات برای خود به دست آورده است

مجموعه ماهسان پویا در سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را آغاز نمود. اندیشه تولید شیرآلاتی ایرانی با رویکرد کیفیت آلمانی از آن زمان در راس اهداف شرکت قرار گرفت.

تولید شیرآلاتی مبتنی بر دانش فنی و استفاده از متخصصان داخلی از زمان شروع فعالیت شرکت مد نظر قرار گرفت و اولین محصولات ماهسان پویا تولید شد.
این شرکت با دارا بودن دو برند راسان و ماهسان رقیبی جدی برای شیرآلات خارجی در ایران شده است. پشتکار و تلاش شبانه روزی مدیران، تیم های مدیریتی، تیم های کارشناسی، کارمندان و همه پرسنل تا به امروز باعث شد تا این

مجموعه به جایگاه مد نظر خود دست یابد.

شرکت راسان  در راستای برنامه استراتژیک بلند مدت که بر پایه تولید وسیعی از محصولات با کیفیت و متنوع می باشد و با لطف خدا همت متخصصان توانسته همگام با نیاز مشتریان،مدل های متنوعی از شیرآلات بهداشتی در مدل های فانتزی،اهرمی و کلاسیک را تولید و عرضه نماید.باور مشتری گرایی،دیدگاه برنامه محور و استمرار بهره گیری از آخرین فن آوری دنیا، موجب شده تا با گذشت ۱۷ سال از زمان تاسیس رشد راسان همچنان با شتابی فزاینده ادامه داشته باشد،به طوری که کماکان بهترین شیرآلات را برای فراهم نمودن رفاه خانواده ها عرضه می نماید و محصولاتش در حال حاضر مورد استفاده میلیون ها خانواده ایرانی می باشد.

از آنجایی که برای فراهم نمودن آسایش خانواده ها علاوه بر عرضه محصول مرغوب ،ارائه خدمات مطمعن و مستمر به مشتریان نیز ضرورت دارد،راسان امروز با بهره گیری از شبکه خدمات رسانی گسترده در کشور آماده خدمات دهی به مشتریان می باشد تا آنها با آسودگی خاطر از محصولات راسان استفاده نمایند.

مجموعه راسان خود را متعهد به رعایت ارزش های سازمانی خود میداند و این ارزش ها هستند که مسیر حرکت شرکت را برای رسیدن به اهداف تعیین می کند.

ما خود را موظف به پاسخگویی به نیاز مشتریان با بهترین کیفیت میدانیم

مشتری مداری شعار ما و تکریم مشتری اولویت روابط ما با مشتریان است.

ما محصولات راسان را بر اساس نیازهای مشتریان طراحی و عرضه می کنیم و با نظرات آنها ارتقا می بخشیم.

ما خود را متعهد به داشتن بالاترین استاندارد های کیفی در ارائه خدمات به مشتریان می داینم.

ما به کار گروهی اعتقاد داریم و آن را دلیل موفقیت خود می دانیم

ما خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و افزایش منافع ملی قدم بر می داریم.

ما همواره در جهت حفظ و افزایش منافع ملی قدم بر می داریم.

ما خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان می دانیم.

ما همواره به ایجاد نو آوری در بهینه سازی مصرف آب با استفاده از فناوری نوین شیرآلات می پردازیم.

ما به موفقیت خود ایمان داریم زیرا تلاش می کینم.

راسان حامی محیط زیست.