پوستر دیواری سقفی

پوستر دیواری سقفی

یکی از مشکلاتی که در طراحی دکوراسیون وجود دارد ،طراحی و طرح دادن به سقف می باشد که هم مشکل است و هم هزینه هنگفتی  دارد که با وجود کاغذ دیواری سه بعدی تمام این مشکلات حل شده است..

از قدیم در سقف کاخ ها و منازل مجلل نقاشی های کلاسیک مانند فرشته و نقاشی های اشرافی استفاده زیادی داشت و نمادی از دکوراسیون اشرافی و دکوراسیون مجلل کلاسیک به شمار می آمد اما چون هزینه نقاشی سقفی بالا است و کمتر هنرمندی نقاشی سقفی انجام می داد کم کم به دست فراموشی سپرد و بسیار کم شد و کاربرد بسیار کمی پیدا کرد.

امروزه با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی پوستر های سقفی جایگزین نقاشی های سقفی در لابی ساختمان ها و در دکوراسیون های لوکس کاربرد زیادی پیدا کرده است.

لیست کاغذ دیواری سه بعدی :

کاغذ دیواری سه بعدی مشاغل

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی حیوانات

طرح کاغذ دیواری سه بعدی کلاسیک و سنتی

طرح کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

بیشتر نقاشی های سقفی در لابی ساختمان ها و در دکوراسیون های لوکس کاربرد زیادی پیدا کرده است.

از آنجایی که کاغذ دیواری پس از جا افتادن و تکمیل شدن در بازار داغ دکور و طراحی نوبت به کاغذ دیواری سه بعدی سقفی رسیده است .

کاغذ دیواری سقفی به دلیل قابل شستشو بودن آن طرفدار زیادی پیدا کرده است.

اکثر طرح های پوستر سقفی که نمای بسیار زیبایی را دارد و حس آرامش و شکوهی را القا می کنند ،طرح های پوستر سقفی دیواری فرشته است.

اما از مناظر زیبای طبیعت ،آسمان که در حالت استراحت باعث ریلکسی و حس آرامش را القا می سازد.

پوستر دیواری های سقفی بیشتر در خانه هایی جلوه و نما دارد که ارتفاع دیوار آن زیاد باشد تا جلوه بیشتری کند چون طرح های پوستر سقفی به واقیعت نزدیک تر است و طرح ها به صورت سه بعدی می باشد که واقیعت را به تصویر می کشد.

ویژگی بسیار جالب در پوستر سقفی این است که هیچگونه محدودیتی در مورد انتخاب طرح وجود ندارد.