پوستر دیواری لاکچری با الهام از طبیعت

۱۰ پوستر دیواری لاکچری با الهام از طبیعت:

میدانید که هیچ چیز به اندازه یک پوستر دیواری جذاب و خیره کننده نیست و تاثیر شگرفی در دکوراسیون فضای شما می گذارد .البته اگر به درستی از تصویری که برای فضا انتخاب کرده باشید می توانید فضا را جذاب کند.

اگر بتوانید وسیله هایی مانند تخت و فرش و کمد را با رنگ های پوستر خود هماهنگ سازید و ترکیب رنگی و هارمونی خوبی را بوجود آورید که بتواند در یک اتاق به کانون توجهی خیره کننده و جذاب تبدیل شود.

در انتخاب کاغذ دیواری  پوستری باید توجه داشته باشید که از چه تم رنگی و تصویری می خواهید استفاده نمایید.

ما دراین مقاله توضیحاتی در باره پوستر دیواری هایی که از طبیعت پیرامون الهام گرفته اند مختصر توضیحاتی خواهیم داد.

در مقالات دکورچی درباره ی مدل کاغذ دیواری سه بعدی جدید مقالاتی تهیه شده است.

پوستر دیواری جنگل های فصلی:

جنگل ها  زیستگاه های مهم جهان هستند که حدود یک سوم سطح خشکی های زمین را اشغال می کنند.

جنگل منطقه وسیعی پوشیده از درختان،درختچه ها و گونه های علفی است که همراه با جانوران وحشی نوعی هم زیستی گیاهی و جانوری را تشکیل داده و تحت تاثیر عوامل اقلیمی و خاکی قادر است تعامل طبیعی خود را حفظ کند که شما می توانید این جنگل زیبا را با وجود پوستر دیواری و نقاشی دیواری جنگلی را در منزل خود داشته باشید.

شما می توانید از جنگل های با هر فصلی که علاقه دارید در فضای منزل خود استفاده نمایید  و از آن جایی کهعوض کردن آن کار راحتی است می توانید متناسب با هر فصلی پوستر منزل خود را تغییر دهید.

در مقالات دکورچی درباره ی فروش انواع طرح کاغذ دیواری سه بعدی با قیمت مناسب مقالاتی تهیه شده است.

پوستر دیواری با تم بهار و تابستان:

پوستر دیواری که با تم بهار است و از درختان و گل های رنگی و همراه با شکوفه تشکیل شد است و بیشتر تم رنگی صورتی و سبز کم رنگ و اینجور رنگ ها تشکیل شده است .

اگر منزلتان به این تم رنگی نزدیک است استفاده نمایید.

پوستر دیواری با تم زمستان:

پوستر دیواری که با تم زمستان است درختان از شکوفه و برگ وجود ندارد.

بیشتر از رنگ های سرد تشکیل شده است و عاری از گل و برگ است ،پوستر دیواری تم زمستان به دلیل اینکه بیشتر فضای برف و سفید را تشکیل می دهد برای فضاهایی که از تم رنگی سفید مشکی در منزلشان است استفاده می شود تا هارمونی زیبایی را بوجود آورد.

برای اطلاعات بیشر درباره کاغذ دیواری پوستری به مقالات دکورچی مراجعه نمایید .

پوستر دیواری با تم پاییز:

پوستر دیواری که با تم پاییز بوجود آید درختانی با برگ های زرد و نارنجی تشکیل شده است ،بیشتر از م رنگی قرمز نارنجی و رنگ های گرم بوجود می آید،بیشتر با رنگ های کرم و قهوه ایی جور در می آید و هارمونی رنگی بسیار زیبایی را بوجود می آورد.

پوستر دیواری طبیعت وحش:

با نصب پوستر دیواری طبیعت وحش می توانید احساس کنید در یک جنگل سرسبز و در دل آفریقا هستید این پوستر ها در فروشگاه اینترنتی دکورچی وجود دارد.

پوستر دیواری دریا و ساحل و اقیانوس:

اگر شما علاقه به فضای اقیانوس و سواحل دارید و دوست دارید که اتاقتان روبروی دریا باشد از پوستر هایی که این حس را نمایان می کند استفاده نمایید که با نصب آنها روی دیوارتان می توانید به دور از هیاهوی زندگی شهری و استرس فضای کاملا آرامش بخشی را برای خودتان بسازید،حس اینکه روبروی ساحل واقعی هسید را بوجود آورید.

پوستر دیواری دریا و ساحل بیشتر از ترکیب رنگی سبزآبی تشکیل شده است،بیشتر از رنگ بندی سرد پیروی می کند سعی نمایید هارمونی رنگ متناسبی را رعایت نمایید.