ست کردن پارکت لمینیت با کاغذ دیواری

ست کردن پارکت لمینیت با کاغذ دیواری

وقتی شما تصمیم به ست کردن پارکت لمینیت با کاغذ دیواری منزل خود دارید باید خیلی توجه داشت که باعث نشود محیط کار کوچک و یا تاریک به نظر برسد،زیرا در غیر این صورت فضای خسته کننده ایی را برای خود ساخته اید و شما را زود دل زده می کند که شما هم هزینه زیادی کرده اید که نه تنها فضا را زیبا نکرده بلکه باعث شده تا شما آن فضا را نتوانید تحمل کنید.

شما به این موضوع توجه نمایید که هر کدام از مصالح در فضای خاصی جوابگو است زیرا هر کدام مزایای خاص خود را دارند.

دقت داشته باشید که اگر هزینه بیشتری کنید تا جنس مرغوب تری را تهیه کنید مسلما مدت زمان بیشتری برای شما کار می کند و شما از جنستون استفاده بیشتری می کنید و لذت بیشتری خواهید برد تا هزینه کمتری کنید  و جنس نا مرغوبی تهیه نمایید،اما عمر جنس شما کمتر است و شما باید دوباره هزینه کنید.

اگر شما از پارکت لمینیت رنگ خنثی استفاده کنید در مدت زمان طولانی هیچ وقت برای شما خسته کننده نمی شود و حس آرامش بخش بیشتری دارید و اگر شما قصد تعویض مبلمان را دارید هیچ وقت نگران ست کردن رنگ ها نباشید زیرا به راحتی می توانید مبلمان را ست کنید و یک فضای زیبا و آرامش بخشی را بسازید.

برای انتخاب رنگ کفپوش ها باید از رنگ هایی استفاده کنید که با رنگ طبیعت سازگاری بیشتری دارد زیر گزینه مناسب تری در دکوراتیو است و توصیه ما استفاده از رنگ های قهوه ایی – اکر – برنز است.

  • همیشه سعی کنید زمین را به عنوان دیوار پنجم در نظر بگیرید،زیرا هماهنگی  کف ها و رنگ و سبک با کف سالن  باید مدنظر قرار گیرد،اگر شما رنگ روشن را برای کف انتخاب کنید،وقتی خانه شما فضای کوچک دارد باعث می شود فضا را بزرگتر و دلبازتر نشان دهد.
  • اگر شما علاقه به  رنگ های تیره داریدو گرایش شما به رنگ تیره است تنها در فضاهایی که بزرگ هستند کاربدر دارند تا فضارا کوچک و دلگیر نسازد.

اگر قصد خرید پارکت لمینیت سفید رنگ را دارید دکورچی ومقالاتی در این باره تهیه نموده است برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

پارکت لمینیت های تیره انتخابی شیک و جذاب برای دکوراسیون است و مشتری را برای خرید بیشتر به خود جذب می کند زیرا وقار و شکوه بی نظیر به جلوه دکوراسیون می بخشد اما باید توجه کردکه این رنگ پارکت لمینیت را به خوبی استفاده کنید تا باعث خلق فضای تاریک و سنگین نشوند و به هیچ عنوان نمی شود در آن محیط احساس راحتی کرد

اگر قصد استفاده کردن پارکت لمینیت تیره در دکوراسیون داخلی منزل و محیط خود دارید و علاقه مندید تا در باره این چالش بدانید و به نتیجه ایده ال و مطلوب برسید.

در مطلب پیش رو با تیم طراحی دکوراسیون دکورچی همراه باشید

اگر قصد خرید پارکت لمیینیت هستید و دودل هستید به خاطر ناآگاهی و اطلاعات کافی درباره آن ندارید ی توانید به مقاله درباره خرید پارکت لمینیت و کفپوش pvc مراجعه نمایید.

یکی از مهم ترین نکات دکوراسیون داخلی نحوه ست کردن و ترکیب پارکت لمینیت با قالیچه و فرش است کلیک نمایید.

اگر قصد خرید پارکت لمینیت سفید رنگ را دارید دکورچی مقالاتی در این باره تهیه نموده است برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

اگر از نظافت و تمیز کردن پارکت لمینیت آگاهی ندارید می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید .