کاغذ دیواری سه بعدی ( پوستری ) مخصوص اتاق خواب کودکان

کاغذ دیواری پوستری مخصوص اتاق خواب کودکان:

پوستر دیواری مجموعه ایست از شیت هایی که در نهایت یک تصویر را در ابعاد متفاوت دیوار فضای شما را پوشش میدهد..پوستر دیواری بستگی به سایز سفارش شما دارد ،اما در بعضی از پوستر های  شرکت ها سایز های مشخصی را قرار دادند تا بنا به انتخاب ما سفارش دهیم،گاهی اوقات طرح های پوستر دیواری برای دیوار فضایمان کمی بزرگ تر در می آیند که باعث می شود برش بخورد و قسمتی از طرح ازبین برود و ناقص شود و یا برای دیوار کوچک دربیاید و قسمتی از دیوار خالی بماند و دیوار ناقص شود.

به تیکه های پوستر که در کنار هم چیده می شوند پنل می گویند.

پوستر دیواری ها از پنل های متفاوت در سایز های متفاوت تشکیل شده است

کاغذ دیواری پوستری از ۲ پنل تشکیل می شود تا ۸ پنل ،بنا به سایز پوستر ها تعداد پنل نیز زیاد می شود.

برای مشاهده مدل کاغذ دیواری سه بعدی و پوستری به مقاله دکورچی مراجعه نمایید.

کاغذدیواری سه بعدی اتاق خواب :

بهترین دیزاینی که برای تغییر و تحول دادن اتاق کودک مناسب است کاغذ دیواری پوستری می باشد زیرا از رنگ و نقش جذابی به کار رفته است و کودک را به خود جذب می کند .

کاغذ دیواری پوستری مخصوص کودکان از شخصیت کارتونی محبوب ساخته شده است که مورد توجه کودکان قرار می گیرد،اکثرا اتاق خواب کودکان سرویس خوابشان و ست اتاق خوابشان از شخصیت های کارتونی پیروی می کنند مانند مینیون و السا و آنا و سفید برفی و مرد عنکبوتی و ………..

اگر به دنبال کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق خواب هستید به مقاله دکورچی مراجعه نمایید.

با نصب کاغذ دیواری پوستری طرح کودک بر روی یک دیوار فرزنتان جلب توجه زیادی به اتاقشان می شود و زیبایی خاصی را به اتاق می بخشد و وقتی فرزندتان در اتاقش قرار می گیرد حس می کند که در آن سرزمین کودکی خود قرار دارد،کاغذ دیواری پوستری شاید هزینه زیادی نسبت به زیبایی و روحیه ایی که به فرزندتان می دهد اندک است زیرا هیچ وسیله ایی نسبت به کاغذ دیواری پوستری نمی تواند به زیبایی پوستر دیواری باشد  زیرا ترکیب رنگی آن باعث می شود در ذهن فرزندتان بماند.

این روز ها با علاقه مند شدن کودکان و مردم و استقبال زیاد آن ها باعث شده محصولات کاغذ دیواری پوستری افزایش یابد و گسترش یابد و در نتیجه در طرح های آن تنوع بیشتری بوجود آید.

البته باید به این نکته توجه نمود که مهم ترین اصل زیبایی یک پوستر دیواری و منحصر به فرد بودن آن بستگ ی به چاپ آن و کیفیت چاپی آن دارد. از دیگر طرح های پوستر دیواری طبیعت است برای مطالعه مقاله پوستر دیواری لاکچری با الهام از طبیعت کلیک کنید.