کاغذ دیواری سه بعدی مشاغل

کاغذ دیواری سه بعدی مشاغل

پوستر دیواری کافی شاپ ها

از آن جایی که کاغذ دیواری پوستری یا همان پوستر دیواری سه بعدی در میان مردم و دکوراسیون داخلی طرفداران زیادی پیدا کرده است و کاربرد زیادی در سبک های دکوراسیون و همچنین طرح های کاغذ دیواری دارد.

در این مجموعه از کاغذ دیواری و یا پوستر دیواری ها دسته ای از کاغذ دیواری سه بعدی ها را به مشاغل اختصاص دادیم تا به صورت تخصصی برای کاربران تجاری فراهم آوریم.

کاغذ دیواری مخصوص مشاغل بستگی به شغل طرف دارد که طرح آن به شغل آن هماهنگی داشته باشد.

پوستر دیواری برای رستوران

برای کاغذ دیواری سه بعدی رستوران ها و یا فست فود ها باید از رنگ های اشتها آور استفاد شود تا مشتریان را به وجد بیاورد و نظر مشتریان را به خود جلب کند.

برای فست فود ها اکثرا از رنگ های گرم و شاد مانند قرمز-نارنجی و سرخابی با ترکیب یک رنگ دیگر استفاده می کنند اما برای رستوران و کافی شاپ ها بیشتر از رنگ های کلاسیک و شیک با گل های داماسک استفاده می نمایند.

در مقالات دکورچی مقاله ای درباره فروش انواع طرح کاغذ دیواری سه بعدی با قیمت مناسب وجود دارد که برای آکاهی بیشتر مشتریان خود تهیه نموده است.

کافی شاپ ها دارای محیطی زیبا و در عین حال محیطی آرامش بخش و خاص هستند و آن هایی موفق تر هستند که این فضا را حفظ نمایند و خدماتی که می دهد چای و قهوه ،متریال آرامش بخش طبیعی چوب و سنگ می باشد شما هم باید پوستر دیواری با این هارمونی رنگ ست نمایید تا کانسپت فضا حفظ نماید و از طرح های کلاسیک و مدرن برای کافی شاپ ها مناسب تر است.

پوستر دیواری مزون عروس و آرایشگا ها

یکی از مشاغلی که ظاهر و فضای کاریشان بسیار حائز اهمیت است و از فاکتور مهم در دکوراسیون داخلی که با زیبایی خاصی ایجاد می کنند نقش بزرگی در دکوراسیون داخلی دارد کاغذ دیواری سه بعدی پوستری  است، که با هزینه پایین تغییر دکوراسیون بزرگ را به وجود آورده ایم،از پوستر دیواری که برای مزون عروس و آرایشگاه ها استفاد می شود باید از رنگ روشن استفاده شود و فضا را شاد و سرزنده و پر انرژی کند…

پیشنهاد می کنم که از کاغذ دیواری پوستری دکورچی دیدن فرمایید.