کاغذ دیواری همگام سازی با محیط زیست(کاغذ دیواری نانوون)

کاغذ دیواری همگام سازی با محیط زیست(کاغذ دیواری نانوون)

با گذشت زمان کاغذ دیواری ها در تولید خود پیشرفت سریعی داشتند که با نقش های تاثیر گذار خویش در فضا های مسکونی –اداری و تجاری با استقبال بی نظیر روبرو هستیم.

آخرین تکنولوژی تولید کاغذ دیواری به نام کاغذ دیواری نانوون شناخته شده است.

مزایای مهم این نوع کاغذ دیواری به طرز قابل توجه ای ساده و آسان نصب می شود.

پس نصاب کاغذ دیواری هرچه هم ناشی گری در بیاورد باز هم کاغذ دیواری زیبا نصب می شود.

همانطور که از اسم آن مشخص است،جنس آن ها نانوون (NONWOVEN) است، که به صورت ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی تشکیل شده است،به همین جهت ویژگی قابل شستشو بودن و قابل تنفس بودن را با هم برخوردار است.

قابل توجه است تا در اطلاع باشید که این نوع الیاف در بسیاری از محصولات خانگی مانند چای کیسه ای-فیلتر های قهوه و پاز پانسمان زخم مورد استفاده قرار میگیرد و قابل تنفس است  و دلیل دیگر مرغوبیت کاغذ دیواری این است که هنگامی که هوا بتواند از منافذ عبور کند این ویژگی را دارد که بخار آب درون منافذ کاغذ دیواری محبوس نمی شوند و در نتیجه مانع تشکیل کپک و قارچ های بیماری زا می شود.

همچنین این نوع از کاغذ دیواری ها ضد پارگی هستند که این یک امتیاز مثبت محسوب می شوند،هم در هنگام نصب کاغذ دیواری مشکل ایجاد نمیکنند و هم اگر تصمیم بر کندن آن را دارید به راحتی از روی دیوار خود جدا می شوند.

کاغذ دیواری نانوون امتیازات زیادی نسبت به کاغذ دیواری های pvc  دارد و هم بسیار سبک است  و درز ها را نشان نمیدهد و در موقع نصب بسیار آسان است و بسیار دوست دار محیط زیست هستند.

کندن آسان کاغذ دیواری نانوون:

مژده به اینکه هنگام کندن کاغذ دیواری نانوون هیچ صدمه ایی به دیوار خود وارد نمی شود و بدون استفاده از هیچ ابزار خاصی و یا مواد شیمیایی  مخصوص کاغذ دیواری استفاده کنید.

زیرا کاغذ های نانوون به صورت ورقه ای بدون پاره شدن جدا خواهد شد و اگر با دقت آن را از دیوار جدا کرد می توانید در قسمت دیگر خانه استفاده کنید.

قبل از خرید کاغذ دیواری دلخواهتان باید از ویژگی های آن در اطلاع باشین مقاله کاغذ دیواری با کیفیت را مطالعه نمایید.

۱۰دلیل برای انتخاب کاغذ دیواری نانوون:

۱-مهم تر از همه مورد پسند اکثر ماربران می باشد.

۲- به دلیل جنس آن دوست دار محیط زیست است.

۳- به سادگی نصب می شود و می توانید در جای دیگر از آن استفاده کنید، چند بار استفاده کنید.

۴- خوش نصب است و پارگی آن احتمال بسیار کمی دارد.

۵- نانوون ها قابل تنفس و ضد قارچ و ضد سرطان می باشد.

۶-در هنگام خیس شدن آن احتمال کوچکتر شدن آن به هیچ عنوان به وجود نمی آید.

۷- درز انداختن بین کاغذ دیواری های نانوون تقریبا محال است.

۸- کاغذ دیواری های نانوون قابل شستشو هستند و قابلیت شستشو با ابر و صابون را دارد اما توصیه می شود که این کار را نکنید ،زیرا کاغذ دیواری نانوون هیچ گرده و چربی را به خود نمی گیرد. مقاله کاغذ دیواری قابل شستشو را مطالعه نمایید.

۹-کاغذ دیواری به صورت ورقه ایی و یک جا کنده می شود و لازم به هیچ موادی نخواهد داشت.

۱۰- و آخرین مورد از مزایای کاغذ دیواری نانوون می توان به این اشاره کرد که رول کاغذ دیواری لازم نیست زودتر در محیط نصب قرار بگیرد بلکه فقط چسب زده  و آن را بچسباند و ار آن لذت ببرید و تفاوت واقعی را با کاغذ دیواری های دیگر احساس کنید.

شما قبل از خرید کاغذ دیواری باید اطلاعاتی درباره رنگ های آن داشته باشید .

مقالات دکورچی را مطالعه نمایید مقاله از چه رنگ کاغذ دیواری برای دکوراسیون داخلی استفاده کنیم.