کاغذ دیواری طرح هندسی و مدرن(سه بعدی و متحرک)

کاغذ دیواری طرح هندسی و مدرن(سه بعدی و متحرک)

کاغذ دیواری هایی با طرح های هندسی از شکل های بنیادی مثلث ،مربع،دایره تشکیل شده است ،طرح های هندسی از تلفیق این سه شکل که با کم و زیاد کردن آن اشکال متناوبی را تشکیل می دهد ،طرح های هندسی کاغذ دیواری می تواند با نقطه یا خط تلفیق شود و اشکال جذابی را بوجود آورد.

طرح های هندسی و یا به اصطلاح بصری می گویند،این طرح ها با رنگ بندی و هارمونی خاصی برخوردار است که باعث می شود طرح را به صورت سه بعدی نشان دهد و تمایز رنگ ها در قسمت های مختلف نوعی جنبش و حرکت را در خود بوجود می آورد.

ریشه این مدل طرح کاغذ دیواری های سه بعدی به هنر های چشمی و یا هنر های بصری برمیگردد.

شما می توانید مقاله کاغذ دیواری سه بعدی مینیمال را که در ارتباط با این موضوع می باشد را مطالعه نمایید.

OPTICAL ART: یک جنبش هنری بود که در سال های دهه شصت میلادی از هنر عامه پسند و به صورت مکتبی مستقل در آمده،نقاشان این مکتب مجموعه ای از خط ها شکل های خرد و سطح های رنگی و درخشان (متقارن و متمرکز به نظم در می آورند که لرزه و پیش آینده و پس رونده جلوه کنند.

بسیاری از نموه های مشهور هنر دیدگان سیاه و سفید رسم شده اند به این دلیل برخی آن را انتزاعی می دانند ،بیننده ای که به آثار این سبک مینگرند ممکن است حرک،چشمک زدن،خاموش و روشن شدن ،چرخش و لرزش و یا جهش را مشاهده کنند.

کاغذ دیواری های هندسی طرح هایی هستند که عمدتا به دلیل خطا های دید حرکت را نشان می دهند،در حالیکه در عمل حرکتی اتفاق نمی افتد که بسیار شیک و زیبا و پر انرژی و عمدتا سورئال هستند که فابل استفاده در اماکن ها و فضاهای زیادی دارد و بیشتر در فضاهای اسپرت و مدرن استفاده می شوند.

این طرح و رنگ ها برای اتاق خواب بیشتر مناسب می باشد شما می توانید مقاله انواع طرح ها و سبک های کاغذ دیواری برای اتاق خواب   را مطالعه نمایید

در نمونه عکس های زیر چندین نمونه کاغذ دیواری طرح هندسی آورده شده است که عمدتا طرح های سه بعدی و هندسه فضایی هستند.

کاغذ دیواری ها باید یکسری مراقبت هایی در قبال آن صورت گیرد در مورد نحوه شستشو آن مقاله ای تهیه شده است نحوه تمیز کردن و شستشوی کاغذ دیواری که حتما برای آگاهی بیشتر مطالعه نمایید

کاغذ دیواری های هندسی می توانند فضا را نشاط آور و مهیج کرده و از این رو حس خوبی در محیط به وجود می آورند. جالب است بدانید که شکل هندسی به کار برده شده در الگوی کاغذ دیواری، می تواند بر میزان تاثیر آن در ایجاد نشاط و هیجان تاثیر بگذارد. الگوهای هندسی از آن جا که به کاربری یا فضای خاصی تخصیص داده نمی شوند، می توانند در طراحی دکوراسیون فضاهای مختلف مثل منازل، ادارت و بسیاری از محل های دیگر مورد استفاده قرار گیرند. این الگوها و اشکال به کار رفته را می توانید با توجه به کاربری فضا و هندسه و حالات به کار برده شده در طراحی دکور و لوازم انتخاب کنید تا هارمونی مناسبی بین کاغذ دیواری و دیگر عناصر فضا ایجاد شود

شما برای خرید هرنوع و جنس کاغذ دیواری باید از ویژگی های آن در اطلاع باشین.

مقاله ویژگی کاغذ دیواری های با کیفیت چیست را مطالعه نمایید.