کاغذ دیواری سقفی

کاغذ دیواری سقفی:

هنگامی که صحبت از کاغذ دیواری می شود و قصد کاغذ دیواری کردن را دارید،فکر شما به دیوار ها می رود و تزئین دیوار را کمتر به سقف ها فکر می کنید.

اما سقف ها به اندازه دیوار ها در زیبایی خانه نقش دارند و مهم است و باید به همان اندازه که به دیوار اهمیت می دهید به سقف خانه هم اهمیت دهید.

حال باید به این فکر کنید که برای سقف چه برنامه ای دارید

ایا می خواهید رنگ کنید یا کاغذ دیواری

همان طور که سقف ها کمتر ترک دارند و خرابی کمتری نسبت به دیوار دارند پس زیرسازی سختی نمیخواهد و برای نصب کاغذ دیواری کار خاصی ندارد و خیلی سریع و آسان در کمترین زمان کل سقف ها کاغذ دیواری می شود اما باید در نظر داشته باشیم که از کاغذ دیواری ساده و تک رنگ استفاده کنید تا فضا را شلوغ نکند در انتخاب کاغذ دیواری به رنگ کاغذ هم توجه کنید تا از رنگ روشن استفاده شود،زیرا سقف اگر تیره باشد محیط را دلگیر می کند و تاریک می سازد و یا اگر از سقفی با رنگ تیره استفاده می کنید از دیوار و کف پوش روشن استفاده نمایید.

در فضا های کافی شاپ و رستوران ها از سقف های رنگی استفاده می کنند تا محیطی فانتزی را بسازند و برای منزل فقط از طرح های ساده و تک رنگ در فضای سالن پذیرایی استفاده می کنند.اما می توان در اتاق بچه ها از کاغذ دیواری سقفی رنگی و یا حتی تیره استفاده کنید.

زیرا اتاق خواب محل استراحت و خواب است و اگر تیره به کار روند مشکلی ایجاد نمیکنند و باالعکس خیلی هم طرفدار پیدا می کنند.

پس سقف هم در زیبایی خانه به همان اندازه که دیوار ها دارد متاثر است.

شاید بتوان گفت سقف دیوار پنجم خانه به حساب می آید پس چرا باید سقف ها در نظر گرفته نشوند.

اگر می خواهید از طرح های خاص و مدرن برای سقف خود در نظر بگیرید که به تازگی خیلی بورس شده است تا سقف را از خالی و سفید بودن خسته کننده و کسل بار رها کنند،باید نورپردازی خاص و تخصصی انجام دهید تا جذابیت آن چندین برابر شود.

امانصب کاغذ دیواری سقفی برای نصاب کمی دشوار می باشد و نسبت به دیوار هزینه بیشتری را می برد اما یک راه میانبر و سریع از لحاظ هزینه در دکور سقفی به حسای می آیند.

اما برای تزئین سقف جدا از کاغذ دیواری سقفی ایده های زیادی وجود دارد. 

یک سوال که آیا کاغذ دیواری بهتر است یا رنگ فکر مشتری هارا مشغول می کند شرکت دکورچی درباره این موضوع مقاله ایی تهیه کرده است.