کاغذ دیواری مشکی (دکوراسیون لوکس و لاکچری)

همه چیز درباره کاغذدیواری مشکی

کاغذ دیواری رنگ مشکی ، دیگر زمان آنکه بگوییم رنک مشکی یک رنگ تیره و غم انگیز است به پایان رسیده است.

رنگ سیاه یا مشکی یک رنگ پرقدرت و بسیار جذاب هستند که در فضای طراحی داخل دفتر کار و یا دکور مغازه ها و منزل استفاده می شوند.

برای ست کردن کاغذ دیواری مشکی اصلا نگران نباشید زیرا رنگ مشکی با تمامی رنگ ها ست می شوند وبه محض ورود به هر فضایی می تواند آن رنگ را تکمیل و به زیبایی آن بیافزاید.

کاغذ دیواری مشکی رنگی است که با هر رنگ مثل توسی ، نقره ایی،طلایی به زیبایی آنها افزوده می شوند.

از رنگ کاغذ دیواری مشکی بیشتر برای پشت دیوار تلویزیون استفاده می شوند و یا فضاهای لوکسی که در کنج های خانه قرار دارند،زیرا رنگ مشکی رنگ خامی است که با ترکیب یک رنگ مکمل بسیار زیبا می شوند که در فضای طراحان داخلی و دیزاینر ها واقعا جای متفاوتی را به خود اختصاص داده اند.

کاغذ دیواری های مشکی با ورود به هر فضا و هر اتاقی قدرت و قاطعیت خود را به نمایش می زارد.

برای انتخاب کاغذ دیواری مشکی خود باید اول به ترکیب رنگی فضای منزل خود توجه کنیم که از چه تم رنگی پیروی می کند مثلا اگر کاغذ دیواری قرمز تم رنگی سالن پذیرایی است ،از کاغذ دیواری مشکی با گل های قرمز استفاده کنید تا هارمونی زیبایی بین کاغذ دیواری و مبلمان و دکوراسیون منزل بوجود آید.

دقت کنید،دکور منزل خویش تعادل استفاده از رنگ مشکیرا رعایت فرمایید و زیاد از حد از کاغذ دیواری مشکی استفاده ننمایید زیرا محیط تیره و تاریک و بسیار دلگیر می سازد و از ترکیب رنگی سفید در کنار مشکی جذابیت خاصی می بخشد و تاثیر گذاری مشکی بیش از حد به اتاق دکوراسیونشما تحمیل نخواهد شد.

کاغذ دیواری مشکی وارد هر فضایی بشود آن فضا را تحت تاثیر خود قرار می دهد و از این میان سرویس بهداشتی ها نیز نمی توانند در برابر کاغذ دیواری مشکی کقاومت کنند ،کاغذ دیواری های مشکی در دستشویی با اجزای سفید سرویس بهداشتی ست می شوند و جلوه های آن را بیشتر می کند ،البته فراموش نکنید  که حتما قابل شستشو باشند.

کاغذ دیواری رنگ مشکی


رنگ سیاه با بسیاری از رنگ هایی که در بالا ذکر شد، هماهنگ می شود، و برای ایجاد یک فضای شیک و مدرن مناسب است. این رنگ می تواند ذهن خلاق برخی افراد را تحریک و آنها را حرفه ای تر و پیچیده تر نماید

خیلی ها ممکن است این رنگ را رنگی افسرده کننده بدانند اما با استفاده درست بسیار هم جذاب خواهد بود . فقط مطمئن شوید که رنگ مشکی مثل یک هایلایت است و بر رنگ اصلی غالب نشده باشد.نگ سیاه در بسیاری از فرهنگ‌ها برای مراسم سوگواری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رنگ همچنین نشانگر غمگینی، جذابیت جنسی و رسمی بودن است. در مصر قدیم، رنگ سیاه نشانگر زندگی و تولّد دوباره بود. رنگ سیاه معمولاً به دلیل لاغر نشان دادن در نمایش‌های مد مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 

ترکیب رنگ قرمز وطلایی

از نظر روانشناسی زمینه روحی و روانی انسان به گونه ایست که رنگ کاغذ دیواری زرد باعث ارتقا و نشاط انسان می‌گردد. وین وان گوگ هنرمندی که سال‌های زیادی را صرف مطالعه در مورد رنگ زرد کرده است.

وی اینچنین اظهار می دارد که “زرد خود خورشید است، زرد حقیقتا”فوق العاده است”. علاوه بر این زرد رنگ خوش‌بینی و آرامش است؛ زرد یعنی امیدواری.

روانشناسان رنگ بر این باورند که انسان‌ها در نهان و ذات خود تمایل به رنگ زرد دارند. چنانچه در پی اعتماد به نفس و آرامش روحی هستید، روانشناسان رنگ زرد را به شما توصیه میکنند. آن‌ها معتقدند افرادی که طرفدار این رنگ هستند افراد پرامید،شاد و قاطعی هستند.

جالب است بدانید رنگ زرد اولین رنگی است که نوزادان در بدو تولد قادر به تشخیص آن میباشند. ارسطو فیلسوف یونانی معتقد است که رنگ زرد اولین رنگی است که از تاریکی خارج میشود و به همین دلیل است که زرد و آبی ( کاغذ دیواری آبی هم اولین رنگی است که به تاریکی وارد میشود) تنها رنگهای حقیقی در سه رنگ اصلی می‌باشند.

ترکیب رنگ زرد و مشکی بسیار جذب کننده است اگر در اتاق خوابتان از ترکیب این دو رنگ کاغذ دیواری کنید بسیار ترکیب موفقی خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر از  خصوصیات کاغذ دیواری زرد به مقالات دکورچی مراجعه نمایید.