مدل کاغذ دیواری سه بعدی و پوستری

مدل کاغذ دیواری سه بعدی و پوستری:

اگر به دنبال یک دکوراسیون خاص و متفاوت نسبت به خانه های دیگر هستید به جرات می توان گفت کاغذ دیواری سه بعدی یا پوستری یکی از بهترین گزینه های بین متریال های دکوراسیون داخلی است، اگر تا به حال با پوستر دیواری یا کاغذ دیواری سه بعدی آشنا نبوده اید پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله  با ما همراه باشید که انواع مدل کاغذ دیواری سه بعدی را به تصویر می کشیم.

توصیه هایی درباره کاغذ دیواری:

قبل از اینکه برای دکوراسیون منزل خود کاغذ دیواری سه بعدی انتخاب کنیم باید به دیگر متریال ها  و نوع وسایل منزل خود دقت کنید به طور مثال (نوع رنگ کف،رنگ مبلمان،پرده ها،نوع سیب وسایل منزل) اگر به دنبال این هستید طرح کاغذ دیواری سه بعدی شما جلوه و نمای بیشتری داشته باشدسعی کنید هماهنگی بیشتری با کف منزلتان داشته باشید به دلیل اینکه عمق بیشتری به پوستر می دهد و جذاب تر می شود.

اگر فضای منزل شما کوچک است سعی کنید از مدل های کاغذ دیواری سه بعدی با رنگ روشن استفاده کنید چرا که رنگ تیره باعث می شود فضای شما کوچک تر دیده شود و موجب خستگی شما شود.

انواع مدل های کاغذ دیواری سه بعدی:

کاغذ دیواری سه بعدی دارای مدل های مختلفی برای فضاهای گوناگون است که از هر کدام از این طرح می توان در فضاهایی مانند( پشت تلویزیون،اتاق خواب،سالن پذیرایی،و ………..)استفاده کرد که در ادامه با انواع مدل های کاغذ دیواری سه بعدی و پوستری جدید آشنا می شوید.

مدل کاغذ دیواری سه بعدی پذیرایی:

به جرات می توان گفت یکی از حساس ترین فضاهای داخلی منزل سالن پذیرایی است ،پس برای طراحی دکوراسیون این محیط باید حساسیت بیشتری به خرج داد،اگر قصد دارید کاغذ دیواری سه بعدی برای سالن پذیرایی خود نصب کنید باید به این توجه داشته باشید که دکوراسیون شما همخوانی هم داشته باشد ،یعنی اگر دکوراسیون منزلتان مدرن است نباید از کاغذ دیواری سه بعدی کلاسیک  و سنتی استفاده کنید و بلعکس،اگر کف منزلتان از پارکت لمینیت استفاده شده سعی کنید کاغذ دیواری پوستری تا را با آن رنگ بندی ست کنید.

برای اطلاعات بیشتر به مقاله فروش انواع طرح کاغذ دیواری سه بعدی با قیمت مناسب مراجعه نمایید

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی کلاسیک و سنتی:

برای فضای منزل با دکوراسیون کلاسیک از کاغذ دیواری پوستری کلاسیک یا سنتی استفاده کنید.

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی مدرن:

برای فضای منزل با دکوراسیون مدرن از کاغذ دیواری پوستری با تصاویر سه بعدی یا مدرن استفاده کنید.

اگر به دنبال طرح کاغذ دیواری مینیمال هستید مقاله کاغذ دیواری سه بعدی مینیمال در طراحی دکوراسیون منزل را مطالعه نمایید

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت و گل:

اگر به دنبال یک فضای کاملا شاد و زنده هستید پیشنهاد می کنم از کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت و یا گل استفاده کنید به دلیل اینکه جانی تازه به فضای شما می دهد.

پوستر دیواری لاکچری با الهام از طبیعت  را بازدید نمایید

طرح کاغذ دیواری سه بعدی شهر و تاریخی:

مدل کاغذ دیواری پوستری شهر و یا عکس های تاریخی را می توان برای دکوراسیون داخلی اداری که شغلشان در رابطه با ساختمان و یا معماری  استفاده کرد که جلوه ی بسیار زیبایی دارد.

طرح  کاغذ دیواری سه بعدی برای مشاغل مختلف:

یکی از بهترین گزینه ها برای دیزاین داخلی هر شغلی می تواند کاغذ دیواری سه بعدی مرتبط به آن شغل است.

به طور مثال می تون برای دکوراسیون یک فست فود می توان از کاغذ دیواری سه بعدی با عکس غذا استفاده کرد که جلوه بسیار زیبایی هم دارد.

مقاله مدل کاغذ دیواری سه بعدی جدید را مراجعه نمایید تا از انواع کاغذ دیواری سه بعدی آگاه شوید.

طرح کاغذ دیواری سه بعدی سقفی:

یکی از جدیدترین کاغذدیواری های سه بعدی به می توان به کاغذ دیواری سه بعدی سقفی اشاره کرد که امروزه طرفدار زیادی پیداکرده است.

مدل کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق خواب:

اتاق خواب هر فرد یکی از خصوصی ترین فضاها در منزل است و محیطی است که هر شخص برای استراحت و گذراندن اوقات فراغت خود استفاده می کنند پس حساسیت زیادی برای انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق خواب باید خرج دهید.