مدل دکوراسیون داخلی پذیرایی نئوکلاسیک و مدرن

مدل دکوراسیون داخلی پذیرایی نئوکلاسیک و مدرن

شرکت دکوراسیون داخلی دکورچی با پشتوانه ی سال ها تجربه و کار با شرکت ها و کارفرمایان مستقل و خصوصی ، همواره می کوشند تا خد امکان به خواسته ها و احساسات آنان نزدیک شده، سپس با ترسیم طرح و ایده های نوین خود به عنوان جهت دهنده به نظرات فوق بهترین نتیجه را به بار آورند.

زیباترین رنگ های سبز از طبیعت الهام گرفته می شود.سبز زیتونی،رنگی است که می توان آنرا در چهارچوب دیوار های منزل و مبلمان به راحتی استفاده نمود. در واقع این رنگ را می توان به تنهایی یا آمیخته با رنگ های دیگر از جمله صورتی،در طرح های تزئینی جهت استفاده درروکش مبلمان یا دیوارها به کار گرفت . به همین جهت طراح با در نظر گرفتن خواسته ها و علایق کارفرما،با استفاده از دو رنگ سبز و صورتی در فضای پذیرایی،دور نمایی زیبا و ملایم برای بیان حالتی به خصوص فراهم نموده که موجب آرامش و آسایش در این فضا می گردد.

یکی از مهم ترین مسائلی که در طراحی این منزل مسکونی با توجه به خواسته های کارفرما مد نظر قرار گرفته،تفکیک بخش های پذیرایی و نشیمن با استفاده از دو سبک متفاوت ،یعنی نئوکلاسیک و مدرن می باشد.در این فضای خلوت و عاری از هرگونه اشیا مزاحم،قوانین حاکم بر طراحی مدرن در عین سادگی و زیبایی به خوبی رعایت شده است.سبک ،رنگ و طرح کابینت می تواند مکمل سایر عناصر و مواد مصرفی موجود در آشپزخانه بوده و با آنها هماهنگی داشته باشد، و یا می تواند به تنهایی سبکی متفاوت  را به نمایش بگذارد.

در آشپزخانه رنگ سفید و طوسی در کنار استیل به کار استیل به کار رفته تا با رنگ های خنثی ،فضایی ساده و روشن در عین حال مدرن ایجاد نماید.با افزودن رنگ قرمز روی دیوار نشیمن خصوصی و همچنین با استفاده از کاناپه به رنگ روشن و کف پوش با الیاف طبیعی ،حال و هوای با نشاطی فراهم آمده است.

اگر برای منزل خود به دنبال کاغذ دیواری رنگ شیک و خاص هستید و گمراهید که چه رنگی را انتخاب نمایید می توانید مقاله از چه رنگ کاغذ دیواری در دکوراسیون منزل استفاده کنیم  را مطالعه نماید.

اگر علاقه مند به رنگ بنفش خاص و مرموز برای منزلتان میگردید می توانید مقاله کاغذ دیواری بنفش مرموز به نظر می رسد را مطالعه نمایید.

نورپردازی بی عیب و نقص برای دکوراسیون داخلی مدرن و کلاسیک

یک الگوی نورپردازی نوآور و موفق زندگی را همچون رودی در خانه ی شما جاری میسازد.

چنین الگویی علاوه بر بهبود کیفی فضا ، شور و هیجان می آفریند و منجر به خلق حوزه های تمرکز پیرامون اثاثیه و مبلمان،فرم های معماری،دیوار ها و کف بنا می شود.نورپردازی در اکثر مواقع در کف لیست اولویت های طراحی یک خانه قرار می گیرد.

معمولا وقتی دکوراسیون یک اتاق رو به پایان است ،تازه معلوم می شود که منابع نور در موقیعت مناسبی قرار نداشتند،چه نور اختصاصی برای مطالعه ی  کتاب یا نور پردازی یک تابلوی نقاشی و چه برای به رخ کشیدن جذابیت های معماری ساختمان،مناسب ترین زمان برای آماده کردن الگوی نورپردزی آغاز نوسازی خانه و یا آغاز به ساخت خانه ای جدید است.

طراحی نور باید نخستین مراحل ساخت صورت گیرد یعنی حدودا همزمان با انجام لوله کشی ساختمان.

به همین دلیل نکته اساسی پیش از آغاز به طراحی نور،تصمیم گیری درباره چیدمان مبلمان و تصاویر است.

گاهی بیش از یک حالت آرایش اثاثیه وجود دارد.در این موارد طراحی نور باید طوری انجام شود که با ترکیب های متفاوت متناسب باشد،ممکن است به سادگی راه حل را افزودن چند پریز و منابع نور اضافی برای روشنایی تصاویر و اشیا در نظر بگیرید،اما در طولانی مدت در خواهید یافت که تهیه و تدارک از ابتدای پروسه به مراتب از نصب این ملزومات پس از نوسازی و یا تکمیل بنا موجه تر و اقتصلدی تر است.

برای مثال تعبیه چند منبع نور اضافی در سقف تقریبا هزینه ای برایتان ندارد، اما برای تعیین مکان یک میز انعطاف خیلی بیشتری را در اختیارتان قرار می دهد. همیشه در گوشه های اتاق نشیمن به تعداد کافی پریز در نظر بگیرید،چون معمولا برای چراغ ها و نور های بالاتاب ، ناچار از به کاربردن نورپردازی تکمیلی خواهید بود.در سالن های نشیمن بزرگ حتی در مرکز اتاق نیز به پریز نیاز خواهد بود. این پریز ها به شکل توکار در کف اتاق قرار گرفته و در زیر کاناپه ها و دیگر قطعات مبلمان پنهان می شود.

هنگام طراحی یک نورپردازی ،داشتن درکی از آنچه می توان به وسیله نور و با جهت دهی و کنترل توامان آن انجام داد، بسیار مهم و با ارزش است و نیز بایستی تعادلی فکر شده بین منابع مختلف نور که در شدت های متفاوت و به منظور دست یابی به حداکثر انعطاف پذیری مورد استفاده قرار می گیرند،ایجاد کرد.به وجود آوردن طیفی متنوع از افه های بصری،نقطه ای است که این عناصر وارد بازی می شوند.

موفق ترین نورپردازی،نورپردازی پنهان است که بهترین خصوصیات طراحی داخلی و یا باغ را آشکار می کند.طراحی نور اگر به شکلی نامناسب انجام گیرد،نگاه بیننده را خیره کرده و همه چیز را به بدترین شکل نشان می دهد.