اطلاعاتی در باره کاغذ دیواری سه بعدی چهره

کاغذ دیواری سه بعدی چهره

امروزه هر خانه ایی که قصد تغییر و تحول در منزل را دارد ،دیگر به دنبال رنگ روغن به دیوار منزل زدن نیستند ، به دلیل سختی و کثیف کاری و مدت زیادی که صرف رنگ کردن خانه انجام می شود و در نتیجه مدت کوتاهی گرد و غبار را به خود می گیرد و دوام زیادی ندارند که باعث شده مردم به کاغذ دیواری روی بیاورند،زیرا هم جلوه قشنگ و خاصی دارند و هم مدت کار در منزل ۱ الی ۲ روز است.

حتی اگر وسیله خانه هم جمع نشود مشکلی پیش نمی آید و دوام بیشتری هم نسبت به رنگ دارد و به دلیل روکش وینیل چربی و دوده را به خود نمی گیرد.

قیمت کاغذ دیواری پوستری ها متغیر است و بسته به جنس کاغذ و نوع گرم آن دارد.

هرچه کاغذ سنگین تر باشد و گرم آن بیشتر قیمت آن نیز بیشتر می شود.

پوستر دیواری ها پنلی هستند یعنی اینکه ،پوستر دیواری یک طرح به فرض مثال چهره از ۲تا ۸ پنل وجود دارد که به ارتفاع و متراژ کار بستگی دارد.

برای مشاهده مقاله های دکورچی به لینک های زیر مراجعه نمایید.

کاغذ دیواری سه بعدی مشاغل

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی حیوانات

طرح کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

کاغذ دیواری های پوستری هم مشابه یک پازل چورپین می باشد که تصویری خاص شکل نهایی ما می باشد.

کاغذ دیواری سه بعدی چهره های زیادی وجود دارد ،بعضی از اشخاص علاقه خاصی به هنرمندان داردن و دوست دارند چهره آن شخص را به اتاق خود بزنند.

بعضی از اشخاص علاقه به فوتبالیست ها دارند و چهره های معروف فوتبالیست ها را پوستر می زنند و یا چهره اشخاص معروف خوانندگان و هنرمندان.

کاربرد بیشتر پوستر دیواری چهره بیشتر در آرایشگاه ها و مزون ها و در اتاق های خانم ها کاربرد دارند.

پوستر دیواری لاکچری با الهام از طبیعت  را بازدید نمایید

این مجموعه شامل تصاویر طراحی شده به سبک مدرن و همچنین طرح های زنانه چهره و یا صورت مدرن کار شده است که مناسب مراکز تاتو،آتلیه ها،بوتیک،آرایشگاه ها که احتیاج به دکوراسیون خاص و هنری دارند.

کلیه پوستر دیواری ها مات و یا براق تهیه شده است که با کاغذ های متفاوت و بافت های متفاوت و در ابعاد گوناگون قابل سفارش هستند.

مقاله مدل کاغذ دیواری سه بعدی جدید را مراجعه نمایید تا از انواع کاغذ دیواری سه بعدی آگاه شوید. 

برای اطلاعات بیشتر از کاغذ دیواری سه بعدی  مقاله دکورچی را مطالعه نمایید.