نحوه ست کردن پارکت لمینیت با مبلمان منزل

نحوه ست کردن پارکت لمینیت با مبلمان منزل

امروزه خانه بسیاری از ما ایرانیان مخصولا افرادی که خانه نوساز تهیه نموده اند خانه خود را به وسیله پارکت لمینیت می پوشانند،ذغدغه بسیاری از افراد این است که از چه برندی استفاده نمایند دارای چه مشخصه ها و استاندارد هایی باشد و ضخامت آن چقدر باشد بهتر است.

اما باید به نکات زیبایی آن هم باید توجه داشت با توجه به هزینه نسبتا زیاد کارایی و زیبایی لازم داشته باشد.

یکی از مهم ترین نکات دکوراسیون منزل نحوه ست کردن پارکت لمینیت با مبلمان منزل است .

۱- استفاده از تضاد رنگی پارکت لمینیت ها با مبلمان منزل بسیار فضا را دلنشین می سازد در این صورت هم مبلمان شما به چشم می آید و هم پارکت لمینیت ها خانه را رنگ می بخشد.

پس حدامکان رنگ پارکتی که می خرید با مبلمان منزل باید متفاوت باشد.

۲-ترکیب بافت های مختلف پارکت لمینیت ها با مبلمان:

شما می توانید به راحتی با بافت های پارکت لمینیت ها و مبل ها مانوور بدهید و بازی کنید و نتیجه های خوبی هم دریافت کنیدد مثال :اگر پارکت لمینیت هایی که مورد پسند شما قرار گرفته است که دارای بافت ریز و برجسته است از مبلمانی استفاده کنید که دارای سطحی صیقلی و براق است و یا باالعکس.

یکی از مهم ترین نکات دکوراسیون داخلی نحوه ست کردن و ترکیب پارکت لمینیت با قالیچه و فرش است کلیک نمایید.

اگر قصد خرید پارکت لمینیت سفید رنگ را دارید دکورچی وقالاتی در این باره تهیه نموده است برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

اگر از نظافت و تمیز کردن پارکت لمینیت آگاهی ندارید می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید .

استفاده از یک تم رنگ مشخص برای پارکت لمینیت ها و مبلمان

برای چیدمان منزل خود سعی کنید تا جایی که می توانید از یک تنالیته رنگ پیروی کنید و ترکیب رنگی خود را چیدمان نمایید.به این منظور که اگر پارکت لمینیت قهوه ایی تیره استفاده کرده اید از مبلمان روشن در تضاد رنگی پارکت لمینیت برای مبلمان خود استفاده نمایید تا هماهنگی لازم  در منزل و وسیله های خود ایجاد شود و یا اگر تم رنگی سیاه و سفید می باشد و مبلمان منزل نیز سیاه یا تیره است ،می توانید از پارکت لمینیت سفید و یا بسیار روشن استفاده نمایید.

اما این روز ها کف پوش های چوبی با رنگ های تیره طرفداران زیادی پیدا کرده است که به شدت شیک و متفاوت هستند و می تواند به خانه شما زیبایی و جذابیت فراوانی هدیه کنند.

اما در مورد این پارکت لمینیت ها و یا به اصطلاح کفپوش ها باید توجه نمایید تا در رنگ ها اشتباه بوجود نیاید زیرا باعث می شود تا فضا گرفته و سنگین شودو حس و حال خانه به سمت تاریکی و بی روح گرایش پیدا می کند و در نتیجه فضا را سنگین می کند و خسته کننده می شود.

اگر قصد خرید پارکت لمیینیت هستید و دودل هستید به خاطر ناآگاهی و اطلاعات کافی درباره آن ندارید ی توانید به مقاله درباره خرید پارکت لمینیت و کفپوش pvc مراجعه نمایید.

ما به این اعتقاد داریم که پارکت لمینیت بهتر از سنگ و سرامیک است و دلایل محبوبیت پارکت لمینیت را به صورت مقاله تهیه نموده ایم .