کاغذ دیواری سبز در کجای محیط دکوراسیون داخلی منزل سازگاری دارد

کاغذ دیواری سبز در کجای محیط دکوراسیون داخلی منزل سازگاری دارد

کاغذ دیواری رنگ سبز اگر مورد پسند شما قرار دارد باید به اطلاعتان برسانم که رنگ سبز دارای گستردگی در طیف است.

گستره ی پرده های مختلف این رنگ وسیع است و از فیروزه ایی گرفته تا سبز جنگلی تا لیمویی را شامل می شود،درست همانگونه که گستردگی طیف بین زرد و آبی هم شامل سبز می شود.

کاغذ دیواری رنگ سبز دارای تازگی،طراوت،پاکی و سادگی عناصر هستند که بیشتر توجه مارا به سوی خود جلب می کنند.سعی کنید از رنگ سبز لیمویی در آشپزخانه ایی که به اتاق نشیمن باز می شود،برای سرگرمی و ایجاد اشتیاق در آشپزی استفاده کنید.

برای آشنایی با مقاله دکورچی راجع بهرنگ کاغذ دیواری زرد کلیک کنید.

کاغذ دیواری رنگ سبز درخشان در یک ترکیب رنگ کاغذ دیواری خنثی فورا شادی را بدون مزاحمت برای اثر آرام بخش به آن می افزاید.

اگر قصد کاغذ دیواری به رنگ سبز در اتاق نشیمن خود دارید مکانی عالی برای استفاده از سبز کاهویی روشن است .با حاشیه ایی سفید و رنگ های نزدیک به کاغذ دیواری آبی و سبز آبی نمونه ی هماهنگی در استفاده از رنگ های چشمگیر است.اما به هیچ عنوان نگران کننده نیست ،سبز در ترکیب با آبی یکی از جذاب ترین ترکیب ها را ایجاد می کند،زیرا رنگ های زمینی را تقلید می کند.

کاغذ دیواری رنگ سبز آبی گلدار رنگ جادویی برای اتاق خواب انتخاب شده است:

آیا می دانید که رنگ سبز آبی خط افق زمین و آسمان را تشکیل می دهد ،این رنگ هم دائمی و هم موقتی ،هم رویایی و هم بی تکلیف است ودر حداکثرتوان خود ،می تواند تاثیر جادویی اعمال کند.

این پرده های آبی از سبز دریایی و آبی فیروزه ایی برخی ازآرام بخش ترین رنگ ها در طیف رنگین کمان هستند و وقتی به عنوان سایه های بینایی جهت ترکیب آبی و سبز استفاده می شوند قدرتمند هستند ،اگر نمی توانید تصمیم بگیرید که چه رنگی برای شما مناسب تر است می توانید حد وسط را انتخاب کنید،برخی از سبز های خنک تر درست مثل آبی عمل خواهد کرد می توانید از کاغذی که با گل های فیروزه ایی تشکیل شده است استفاده نمایید  تا باعث عقب رفتن و دلباز شدن اتاق بشود با اینکار تمام اتاق بزرگ تر به نظر خواهد رسید ،برای ایجاد خطای دید شگفت انگیز جهت ایجاد فضا سعی کنید اتاق را با پرده ایی جسورانه از سبز آبی زمردی بپوشانید.

برای آشنایی با مقاله دکورچی راجع به رنگ کاغذ دیواری آبی کلیک کنید.

کاغذ دیواری آبی سبز هر اتاقی را رسمی می کند:

ما در سال های اخیر شاهد موارد زیادی از این پرده های سبز آبی نبوده ایم،پس اکنون به نظر می رسد که وقتی ترکیبی از رنگ های درخشان و نوستالژیک را می خواهیم ،سبز آبی انتخاب عالی باشد.فقط دقت نمایید که هیچ کدام از این رنگ ها را با ارغوانی همراه نکنید.

اگر قصد انتخاب رنگ کاغذ دیواری به رنگ سبز آبی دارید سعی کنید در آن طرح کاغذ دیواری گل هایی به رنگ سبزکاجی ترکیب شده باشد و یا از گل های سبز کمرنگ و نارنجی به کار گرفته باشد،سعی کنید اگر از کاغذ دیواری سبز آبی آن را با بنفش مایل به قرمز آتشین همراه سازید.وقتی سبز آبی با طرح های شاخ و برگ ترکیب می شود نتیجه آرامبخش تر است .

کاغذ دیواری سبزآبی مثل بنفش الهام بخش رویا های ماست،وقتی در اتاقی ساده و چهارگوش گیر افتاده اید و می خواهید از دست آن خلاص شوید یا وقتی با عناصر جادویی معماری مثل پله های معلق فلزی یا دیوار های اریب حستان برانگیخته شده ،سبز آبی انتخاب فوق العاده ایی است.

اگر می خواهید از رنگ کاغذ دیواری سبز آبی برای اتاق غذا خوری انتخاب نمایید انتخاب فوق العاده ایی است.بسیاری از کاغذ دیواری هایی که از رنگ آبی سبز با هم خوانی اسرار آمیز و رنگ جواهر نشان خود به شکلی عالی برای رسمی کردن اتاق به کار می آیند.یک رنگ پر زرق و برق فیروزه ایی به خاطر تابناکی می تواند حتی از طلا یا نقره رسمی تر به نظر برسد،این رنگی است که ما در کاربرد های چشمگیر شاهد کاربرد آن هستیم. البته کاغذ دیواری سبز آبی و سبز اسفنجی دریایی شهرت خود را در دهه هشتاد به دست آورند .

اگر به دنبال آرامش هستید ودنبال آرام و آسایش هستید می توانید در اتاق هایتان از رنگ سبز آبی استفاده نمایید زیرا بهترین انتخاب برای ساخت  اتاقی دنج هستند.از کاغذ دیواری سبز آبی زمانی که استفاده می کنید اگر با آبی روشن تلفیق می شود و از گل های آبی روشن تشکیل می شود رنگ و طرح بسیار زیبایی تشکیل می شود.

کاغذ دیواری که با رنگ سبز در مضامینی با طرح های خاص کاربرد دارد و این مرهون آرامش بخشی آن است.طرحی با الهام از دریا با دیوار های پوشیده از کاغذ دیواری رنگارنگ را برای شباهت به آب ،کفپوشی از الیاف با رنگ شنی و دکوراسیون هماهنگ با یک تم دریایی تکمیل شده به نقش های قاب گرفته از لاک پشت های دریایی و صندلی های فیروزه ایی چرمی را در نظر بگیرید. با کاغذ دیواری های درخشان و رنگ های تابستانی تازه حتی یک فضای کوچک هم می تواند خلوتگاهی دلپذیر باشد.

باید توجه داشته باشید که سبز در هر پرده ایی که می نوازد همیشه ترکیبی از زرد  گرم و آبی خنک است در نتیجه هر جایی قرار بگیرد تاثیر متعادل کننده ای قابل ملاحظه ایی دارد.

با کاغذ دیواری رنگ سبز تعادل را حفظ نمایید.

سبز خالص ترکیبی کاملا متعادل از آبی و زرد است و مستقیما در وسط طیف قرار می گیرند ،بنابراین سبز تاثیر متعادل کننده ایی بر روی بدن ما دارد و برای انتخاب رنگ کاغذ دیواری برای اتاق خواب و یا حتی پذیرایی مناسب است ،زیرا نه گرم است و نه سرد،این رنگ کاغذ دیواری مثل رنگ کاغذ دیواری قرمز خود را تا جلوی چشمان ما نمی آورد و دما را تغییر نمی دهد و مثل آبی هم نیست که عقب بنشیند و برودت را به ارمغان بیاورد.در عوض سبز دما و ضربان قلب مارا مثل زمان استراحت تنظیم می کند.

کاغذ دیواری رنگ سبز رنگ خنثی در طبیعت است که انتخاب خوبی است برای اتاق نشیمن و مکان های عمومی که تمام خانواده از آن استفاده می کنند .سبز را برای مکان های در هم امیخته یا اتاق هایی که نمی توان از آشفتگی آن جلوگیری گرد،در نظر بگیرید.رنگ سبز یک رنگ زمینه ساز فطری است و حتی روشن ترین سبز ها هم هماهنگی اتاق را ازبین نمیبرد. اما کاغذ دیواری سبز گاهی اوقات گاهی اوقات برجسته به دیده می آیند.

راه دیگر برای برجسته تر ساختن سبز افزودن کمی قرمز مکمل به ترکیب است ،چه به صورت یک اثر هنری جالب توجه و یا افزودن یک کوسن کوچک.