نورپردازی در سالن پذیرایی و اتاق نشیمنتان را با آویز های دکورچی تجربه نمایید

نورپردازی در سالن پذیرایی و اتاق نشیمنتان را با آویز های دکورچی تجربه نمایید

آویز های دکورچی می تواند نور و نورپردازی هویت تازه ای به فضا می بخشد..در نورپردازی باید دقت کنیم که از چراغ ها و لوسترهای مناسب برای پذیرایی استفاده کنیم.

برای خرید آویز ها و لوستر ها طول سقف  اهمیت دارد ،قیل از تهیه لوستر بلند و کوتاه بودن سقف را مورد توجه قرار دهیم و هنگام خرید نهایت دقت را در نظر بگیریم.

لوستر و آباژور و چراغ زینت بخش هر خانه ای هستند. این وسایل خانه را باید همچون جواهر تصور کرد.این منابع نوری نظر بیننده را به خود جلب میکند.به همین دلیل، باید در انتخاب شکل،طرح ،رنگ و اندازه آنها توجه زیبادی به خرج دهید و انتخاب مناسبی داشته باشید.

لوستر یکی از عناصری است که اتاق های مختلف خانه است. وقتی لوستری زیبا و متناسب با طراحی و دکوراسیون خانه انتخاب کنید. به محض ورود نخستین چیزی که به چشم میخورد لوستر است.

این نوع لوستر می تواند کریستالی یا ترکیبی از چوب و فلز باشد. جنس و طرح آن به سلیقه و البته دکورخانه بستگی دارد.

نوع دیگر لوستر ها وجود دارد که ار آنها می توان در مکان هایی همچون آینه حمام یا دستشویی یا جلوه دادن به قاب عکس یا آثار هنری استفاده کرد.

این نوع لوسترها به هیچ عنوان جنبه نوردهی ندارد و بیشتر جنبه تزیینی دارند.

درست است که در نورپردازی پذیرایی باید دست و دلبازی کرد اما رعایت نکردن فاصله بین هر منبع نوری و نزدیک بودن لامپ در فضای اطراف مبلمان نقصی بزرگ در روشنایی اتاق به وجود آورده است و این عکس را تنها پوستری جذاب و جالب می توان عنوان کرد با این تفاوت که هرگز نباید در تصویر آن داخل شد،زیرا قرار گرفتن در محیط به این پر نوری اعصاب را تحریک و چشم ها را آزار خواهد داد.

اگر سقف مکان شما کوتاه می باشد بهتر است ازآویز های بلند استفاده ننمایید و یا از لوستر های بزرگ .

اگر وسایل منزلتان اسپرت و مدرن میباشد و منزل نقلی و کوچکی دارید سعی نمایید از لوسترهای لوکس و مدرن و اسپرت استفاده نمایید.

در منزل های کوچک و اسپرت از لوستر های شیشه ای و کریستال کمتر استفاده می شود ولی تمامی این ها باب سلیقه خانم ها می باشد و مختارند تا منزل خود را هرجور که صلاح میدونند دیزاین کنند و از متریال دلخواه خود خریداری نمایند.