طرح کاغذ دیواری با گل داماسک

طرح کاغذ دیواری با گل داماسک:

مدل کاغذ دیواری با طرح داماسک یا به اصطلاح داماس یکی از قدیمی ترین و پرطرفدار ترین طرح های کاغذ دیواری است که هیچگاه قدیمی نمیشود ، کسانی که علاقه زیادی به کاغذ دیواری دارند ،برای یک بار هم که شده این طرح رو بر روی دیوار های خود نصب کرده اند.

کاغذ دیواری با طرح داماسک یکی از پرفروش ترین طرح های کاغذ دیواری در بازار ایران و جهان است ،به همین دلیل اگر شما هر آلبوم کاغذ دیواری را مشاهده کنید ،حداقل ۲یا ۳ طرح داماس می بینید ، طرح داماسک خواستگاه مشرقی اش شهری به نام دمشق برگرفته است . طرح و نقش گل هایی که در گذشته بر روی پارچه تام مشرق زمین (سوریه) به فروش می رقته است که از آنجا به دیگر کشور های اروپایی و سایر کشور های دیگر صادر میشد ،همین امر باعث که این طرح یکی از محبوب ترین ها در جهان شود.

مدل کاغذ دیواری داماسک از قدیم تا به امروز برای طراحی خانه های لوکس و مجلل استفاده می شود که این طرح به خوبی سبک دکوراسیون کلاسیک همخوانی دارد که این طرح مناسب برای فضای مدرن نمی باشد مگر آنکه گلهای داماس با رنگبندی خاصی باشند.

طرح و رنگ کاغذ دیواری داماس:

یکی از دلایلی که کاغذ دیواری با طرح گل داماسک محبوبیت زیادی پیدا کرده است تاثیرگذار و قوی بودن طرحش است که همان را جذب خودش می کند اما امروزه طرح های ترکیبی زیادی از این مدل میبینیم که ریشه آن داماسک است که با نوآوری توسط طراحان شکل گرفته است