کفپوش تیره بهتر است یا روشن

کفپوش تیره بهتر است یا روشن

امروزه بسیاری از اشخاص در حال تغییر و تحول و بازسازی منازل خود هستند ،حالا چه بازسازی ملک قدیمی خود برای اجاره و چه منازل جدید و نوسازی برای زیبا تر کردن فضای خود طوری که خود پسندیده باشید و قرار است به آن واحد مسکونی خود نقل مکان کنند.

پس تلاش کنید بهترین دکوراسیون را برای منازل خود تدارک ببینید طوری که بعد از انجام کار پشیمان نشوید ، به نظر من اگر کاملا سعی بر تغییر دکوراسیون دارید بهتر است از یک طراح متخصص مشورت بگیرید و از تجربیات آن استفاده نمایید ،زیرا طراحان از ترکیب رنگی و چیدمان منازل اطلاعات بیشتر و تجربه بیشتری نسبت به یک شخص خانه دار دارد و او به صورت تخصصی درس آن را خوانده است ،پس مطمعن باشید مشورت با یک طراح پشیمان نخواهید شد.

اگر قصد خرید پارکت لمینیت سفید رنگ را دارید دکورچی وقالاتی در این باره تهیه نموده است برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

طراحان هم از مصالح ها و هم از وسیله های منزل در انتخاب آن ها اطلاعات و آشنایی بیشتری دارند و می توانند شما را به خوبی  راهنمایی کنند تا در انتخاب خود اشتباه نکنند زیرا انتخاب مصالح و چیدمان وسایل یکی از اصلی ترین شاخصه ها برای داشتن خانه زیبا به شمار می رود.

حال به بررسی کفپوش تیره بهتر است و یا روشن می پردازیم

نکاتی برای تیره پسندان که از نظر ما ختما باید مطالعه  کنید و اطلاعاتی داشته باشید تا آگاهانه انتخاب نمایید.

اکثر خانم های ایرانی وقتی قصد خرید پارکت لمینیت و یا حتی کاغذ دیواری دارند به اولین چیزی که فکر میکنند این است که فضای خانه خود را تیره و تاریک نکنند ،اما به محض اینکه وارد فروشگاه می شوند و پارکت لمینیت ها را مشاهده می کنند به رنگ هلای تیره جذب می شوند،خاصیت رنگ های تیره پارکت لمینیت به دلیل وجود رگه های آن و بافت هایی که دارد این است که افراد را به خود جذب می کنند اما باید توجه کنید که آن را برای کجا و با چه رنگ وسیاه ایی قرار است ست شود ،آیا رنگ کاغذ دیواری منزل خود تیره است یا روشن؟ آیا منزل شما نورگیر خوبی دارد یا نه؟ آیا با خرید و نصب پارکت لمینیت تیره در خانه شما باعث کوچک دیده شدن آن می شود یا نه؟

اگر قصد خرید پارکت لمیینیت هستید و دودل هستید به خاطر ناآگاهی و اطلاعات کافی درباره آن ندارید ی توانید به مقاله درباره خرید پارکت لمینیت و کفپوش pvc مراجعه نمایید.

آیا ارتفاع خانه شما زیاد است یا کم چون به تمامی این موارد بستگی دارد،به نور منزل شما و انعکاس تمامی رنگ هایی که در دکور منزل شما استفاده شده است.

مزیت خوبی که کفپوش تیره دارد کثیفی را کمتر نشان می دهد و برای فضاهایی که پر رفت و آمد است مانند مطب های دکتر و شرکت ها و فروشگاه ها مناسب هستند تا فضا را تمیز تر نشان دهند.اما سعی کنید محیط را تیره نکنید و ما بقی آیتم هارا روشن نگه دارید ولی اگر محیط مورد نظر کوچک است و نور زیادی ندارد به هیچ عنوان توصیه نمی شود زیرا محیط کار را خسته کننده و کسالت آور می کند و در آن محیط مدت طولانی ماندن بسیار عذاب آور است.

هدف ما زیبایی را تشدید کردن است نه محیطی آزاردهنده ،پی به خوبی به نکات زیر توجه نمایید تا وقتی که هزینه ایی میکنید به جا و مفید باشد.

اما اگر تصمیم جدی بر انتخاب پارکت لمینیت تیره دارید و تمام گزینه های مناسب را دقیق چک و بررسی کرده اید ،توصیه ما به شما این است  که از رنگ های گرم برای مبل های خود بهره بگیرید تا باعث شود فضای دنج و پر از آسایش فراهم شود،فراموش نکنید که بافت و گره های پارکت لمینیت بر زیبایی فضای خویش متاثر است پس سعی شود دقت کامل را به عمل بیاورید تا همان گره هایی که باعث جذابیت می شود

اگر درست و به جا انتخاب نشود باعث ازدحام و شلوغی می شود و چشم را خسته می کند،زیرا این گره ها به تکرار شونده هستند و اگر پارکت لمینیت درشت باشد خانه را شلوغ می کند  و چشم را خسته می کند ،زیرا این گره ها به صورتی تکرار می شود و اگر  گره پارکت لمینیت درشت باشد خانه را شلوغ می کند،اما تمامی این ها باز به سلیقه شخصی خود باز می گرددو مطمعنا سلیقه و انتخاب شما بهترین است

ما به این اعتقاد داریم که پارکت لمینیت بهتر از سنگ و سرامیک است و دلایل محبوبیت پارکت لمینیت را به صورت مقاله تهیه نموده ایم

و اما پارکت لمینیت های روشن

اگر چه پارکت لمینیت تیره برای جاهایی که پاخور زیادی دارد رد پا را کمتر نشان می دهند ،اما گرد و غبار را بیشتر از پارکت لمینیت روشن نشان می دهد،اگر چه پارکت لمینیت روشن جلوه به زیبایی و جذابیت لمینیت تیره را ندارد اما محاسن بیشتر را به خود دارد که باید توجه کرد.

اکثر خانه های ایرانیان که با متراژ کم ساخته می شوند و از پنجره های سرتاسری استفاده نمی شود و در نتیجه خانه هایمان نور زیادی وارد نمی شود واز آن جا که تمامی ایرانیان از پرده و زیر پرده ایی استفاده می کنند و باعث می شود که آن نور اندک هم داخل نفوذ نکند،پس بهترین گزینه انتخاب شما پارکت لمینیت روشن است تا باعث پشیمانی شما نشود ،اما اگر در تصمیم گیری آن دودل هستید و این امر قدرت تصمیم گیری شما را سلب می کند می توانید به سراغ رنگ هایی بروید که در حد وسط این دو طیف قرار بگیرد.

کفپوش های چوبی با طیف رنگی متوسط که نه در گروه رنگ تیره و نه در طیف رنگ روشن قرار بگیرد،شما با این کار به صورت نسبی از محاسن هر دو رنگ بهره مند می شوید بدون اینکه درگیر مشکلاتش شوید

اگر از نظافت و تمیز کردن پارکت لمینیت آگاهی ندارید می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید .