۷نکته مهم نورپردازی که برای دکوراسیون فضا مهم است

۷نکته مهم نورپردازی که برای دکوراسیون فضا مهم است

۱-در برخی از فضا ها به راحتی و با صرف هزینه ای ناچیز به جای کلید از دیمر استفاده کنید تا بتواند به نورپردازی منعطف و قابل کنترلی برسید.

۲- از یک نور سقفی و مرکزی انتظار نداشته باشید به تنهایی بتوانید تمام نور لازم برای فضا را تامین کند و شما را به یک نورپردازی ایده آل برساند. بلکه زمانی نورپردازی یک فضا ایده آل و کامل می شود که از ترکیبی از چند نوع نورپردازی در دکوراسیون خود بهره برید.

۳-فضاهای هال می تواند با قراردادن یک میز کنسول بلند و کم عرض که روی آن یک جفت چراغ زیبا به همراه یک آینه در بین چراغ ها قرار دارد،جلوه شیک و کامل تری به خود گیرد.

۴-پیش از خرید چراغ ها دقت و تحقیقات لازم را به عمل آورید و از خرید عجولانه و با استرس خودداری کنید.

۵-برای ایجاد جلوه های ویژه با کمک نورپردازی ، چراغ های زمینی را پشت مبل ها و صندلی ها قرار دهید. در این صورت از قراردادن چراغ ها طوری که لامپ ها بیش از اندازه نزدیک به پارچه باشد خودداری کنید تا خطر آتش سوزی وچود نداشته باشد.

۶- نورپردازی زیر کابینت می تواند فضایی راحت و پرنور را هنگام کار در آشپرخانه برای شما به وجود آورد. هم چنین این بهترین راه برای ایجاد جلوه و احساسی خوشایند برای دکوراسیون آشپزخانه است.

۷-در اتاق هایی با سقف کوتاه ، لوستر ها را بیرون ببرید و به جای آن ها از نورپردازی نقطه ای و لوستر هایی که روی سطح می خوابند استفاده کنید.

 مقاله های پیشنهادی:

نورپردازی در دکوراسیون داخلی پذیرایی
کاغذ دیواری و نورپردازی