شرایط و قوانین فروشگاه

مشاوره : 

امکان مشاوره حرفه ای و رایگان به صورت حضوری و تلفنی توسط طراحان برجسته و ماهر دکورچی .

خرید :

در وحله اول از فروشگاه اینترنتی دکورچی ( همراه با ۱۰% تخفیف خرید غیر حضوری ) و در وحله دوم امکان خرید حضوری در show Room دکورچی .

انصراف : 

۱ – در صورت انصراف پس از خرید و قبل از ارسال کالا و ثبت سفارش وجه شما بدون کسورات عودت داده می شود

۲ –  در صورت انصراف پس از  ثبت سفارش و ارسال کالا هزینه های حمل ونقل کالا های فوق از وجه کسر شده و مابقی مبلغ مسترد می گردد .

ارسال :

پس از تکمیل خرید و انجام مراحل ثبت سفارش کالا های مورد نظر گزینه نوع ارسال خود را انتخاب کنید در غیر این صورت کالا ارسال نخواهد شد.

تحویل :

لطفا در هنگام تحویل سفارش مورد نظرتان کم و کیف آن را با دقت بررسی کنید پس از تحویل کالا مسئولیت عوابق احتمالی بر عهده خریدار می باشد .

مطابقت : 

امکان اختلاف حداقلی محصول واقعی ( رنگ و کیفیت ) با تصاویر موجود در رایانه شما وجود دارد در کلیه مراحل خرید نهایت دقت را به عمل آورید.

مرجوعی :

در صورت مغایرت کالای ارسالی با سفارش مشتری امکان عودت کالا وجود دارد ( در کوتاه ترین زمان ممکن و حفظ بسته بندی )

کیفیت :

کیفیت کلیه محصولات دکورچی مورد تایید کارشناسان و نصابان کهنه کار این حرفه می باشد.

قیمت :

دکورچی جهت تکریم هر چه بیشتر مشتریان خود و در راستای تحقق شعار ( مشتری بهترین دوست ماست ) اجناس و محصولات خودرا با حداقل سود ممکن و بهترین قیمت های رقابتی نسبت به سایر همکاران ارائه می کند.

اعتماد : 

نماد اعتماد الکترونیک ، درگاه های معتبر و معتمد بانکی ، سابقه درخشان و قدمت طولانی و حرفه ای دکورچی ، همه و همه جهت ایجاد بستری امن برای رفاه حال مشتریان عزیز می باشد.